Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Plus-size модель покорила подіум Нью-Йорку

Plus-size модель покорила подіум Нью-Йорку

 31-10-2015, 17:16       Marianna_777       1586     
Модель plus-size Ешлі Грем впевнено заявляє, що прийшов час для моделей з пишними формами, 28-річна американка є однією з самих відомих моделей plus-size.

Plus-size модель покорила подіум Нью-Йорку

Причому своєю впевненістю вона не тільки заражає інших жінок з округлими формами, але вже й світ високої моди починає потихеньку допускати відхід від укорінених стандартів, коли на подіум допускались лише моделі з початковими ознаками анорексії.
На Тижні моди в Нью-Йорку Ешлі представила свою нову колекцію нижньої білизни великих розмірів, розроблену спільно з канадським брендом Addition Elle.

Plus-size модель покорила подіум Нью-Йорку

Black Orchid Collection - назва спеціальної колекція нижньої білизни для дівчат у тілі. Геть сором - сексуальними в нижній білизні можуть бути не тільки худорляві!

Plus-size модель покорила подіум Нью-Йорку

На рахунку Ешлі численні зйомки для багатьох глянцевих журналів. У недавньому інтерв'ю журналу Elle Ешлі говорила: «Сподіваюся, що жінки побачать, як я виглядаю в білизні, і зрозуміють, що можуть так само. Мені нема чого приховувати, як, втім, і іншим жінкам, адже пишні форми в поєднанні з упевненістю в собі - це дуже сексуальна суміш! »
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...