Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)

Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)

 20-11-2014, 23:00       o_sem       936     
Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)


Нещодавно, у мережі з’явилися нові фото з рекламної кампанії круїзної колекції Miu Miu на 2015 рік. Варто зазначити, що у минулому Міуча Прада не надавала значної уваги круїзним колекціям, іноді, навіть, зовсім забували про них. Але 2014 рік у цьому сенсі став переломним для бренду. Нарешті Miu Miu вчинили як і велика кількість модних будинків і приділили увагу «круїзам», чим дуже порадували багатьох модниць.

Щодо самих знімків, то вони не дуже нагадують традиційну рекламу колекцій такого типу. Вони доволі похмурі, виконані не в яскравих фарбах, але тим не менше, заворожують своєю красою. Модель Наталі Вестлінг постає перед нами у декількох стильних образах від Miu Miu. А на іншій половині фото зображена якась місцевість – пустий і безлюдний пейзаж. Обидва фото дуже близькі за кольоровою гамою і чудово гармоніюють один з одним.

Варто зазначити, що після показу яскравої, натхненної стилістикою шістдесятих років колекції, з великою кількістю барвистих психоделічних принтів, рекламна кампанія уявлялася зовсім у іншому стилі. Проте, такий погляд на неї вартий пильної уваги. Адже, дивовижно, як фотографу Джеймі Хоукесвоту вдалося зазирнути «на інший бік місяця» і продемонструвати нам щось принципово нове та неочікуване у тих речах, які ми вже бачили. Не дарма Міучча завжди намагалася додати більше творчості та художньої цінності своїм речам. Так вони виглядають ще гарнішими.

Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)

Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)

Рекламна кампанія Miu Miu, resort 2015 (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...