Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Репери Пі Діді та Дрейк побилися

Репери Пі Діді та Дрейк побилися

 12-12-2014, 13:00       o_sem       2094     
Репери Пі Діді та Дрейк побилися


Образ репера – це не тільки дорогезні машини, довгоногі дівчата й ефектні кліпи, це ще й постійні скандали навколо твоєї особистості. Іноді, вони виникають без участі артиста, а, іноді, він сам дає привід . Так, нещодавно стало відомо, що два відомих репера Пі Діді та Дрейк влаштували бійку в одному з популярних клубів міста Майамі.

Як стверджують очевидці, виконавці не поділили права на пісню. Проте, поки що не зовсім зрозуміло на яку саме. Зрозуміло тільки те, що Діді звинуватив Дрейка у крадіжці свого трека і невиконанні авторських прав. Крім того, він першим вдарив Дрейка ще у клубі. Потім вони вирішили перенести свою бійку на вулицю.

Проте, гучної сварки так і не вийшло. Вони обмінялися кількома ударами і просто розійшлися. Після чого, Пі Діді спокійно відправився до клубу, де і продовжив відпочивати разом зі своїм сином. Дрейк же вирішив не продовжувати конфлікт і поїхав з клубу.

Не відомо, чи матиме продовження ця історія. Проте, викликати поліцію репери не забажали, адже, як таких травм ніхто не отримав, та і залучати правоохоронців не хотів жоден із артистів.

Нагадаємо, що це вже не перший подібного роду конфлікт для Дрейка. У червні 2012 року репер кинув пляшкою у репера Брауна.

Репери Пі Діді та Дрейк побилися

Репери Пі Діді та Дрейк побилися
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...