Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мерайя Кері отримала позов

Мерайя Кері отримала позов

 23-12-2014, 19:00       o_sem       987     
Мерайя Кері отримала позов


Навіть, такі відомі та знамениті, як Мерайя Кері, не можуть уникнути неприємностей із законом. Колишня асистентка співачки подала на неї у суд, вимагаючи компенсувати їй матеріальні та моральні збитки за роботу у неробочі години.

За матеріалами, які сорока дев’ятирічна Іслер Олівер подала до суду, вона була змушена працювати по дванадцять, а, іноді, навіть, по шістнадцять годин на добу. Вона не мала часу на свою сім’ю. Іслер виконувала всі доручення Мерайї, такі як прибирання її кімнати, розбір багажу, закупівля продуктів харчування, виконання різноманітних особистих забаганок співачки і виконання побажань всіх членів сім’ї Кері.

Олівер працювала у співачки протягом декількох років – з 2007 року до червня 2014 року. За словами Іслер, вона абсолютно не мала часу ні на що, крім співачки та її сім’ї. А коли вона звільнилася, то співачка відмовилася виплачувати їй компенсацію. Звісно, колишня працівниця не аби як образилася на свою роботодавцю, і вирішила підготувати позов до суду, аби хоча б так стягнути цілком заслужені гроші.

Адвокат Олівер упевнений, що суд стане на сторону його підзахисної, адже порушення прав людини на відпочинок тут абсолютно очевидні. На його думку, не дивлячись на зірковий статус відповідачки, вона має виплатити всі гроші, адже закон єдиний для всіх.

Мерайя Кері отримала позов
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...