Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Крістіна Агілера поскандалила у Діснейленді?

Крістіна Агілера поскандалила у Діснейленді?

 31-12-2014, 20:30       o_sem       1102     
Крістіна Агілера поскандалила у Діснейленді?


Відомість і зірковість, іноді, грають злий жарт із людиною. Адже маючи статус «всесвітньовідомого», ти починаєш забувати, що ти проста людина і всі навколо такі ж самі люди як і ти.

Схожа історія сталася з відомою співачкою Крістіною Агілерою. Аби відзначити свій тридцять четвертий день народження, вона разом зі своїм бойфрендом і друзями направилась у Діснейленд Каліфорнії. За словами інсайдерів, свято проходило у чудовій атмосфері – Крістіна щиро раділа, катаючись на атракціонах. Вся компанія постійно жартувала і сміялася. Проте, без неприємностей, все ж таки, не обійшлось.

Коли вони всі разом вирішили сфотографуватись разом із Мікі-Маусом, актор, який знаходився у цьому костюмі, відповів, що вже розпочалась його обідня перерва і він не може фотографуватися. Це надзвичайно обурило співачку. Вона почала кричати, нецензурно висловлюватись і всіляко ображати вуличного актора. Стався справжній скандал, свідками якого стали відвідувачі Діснейленду.

За їхніми словами, Крістіна була настільки агресивна, що зупинити її не змогли ні її друзі, ні коханий. Тому довелося викликати службу безпеки парку. Після цього конфлікт завершився і Агілера спішно покинула парк розваг.

Крістіна Агілера поскандалила у Діснейленді?

Крістіна Агілера поскандалила у Діснейленді?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...