Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Колишня дружина Паніна загрожує його матері

Колишня дружина Паніна загрожує його матері

 22-01-2015, 13:31       glamur       965     
Колишня дружина Паніна загрожує його матері


Мати скандально відомого актора Олексія Паніна Тетяна Власова повідомила про те, що їй і синові надходять погрози від екс-дружини артиста, моделі Юлії Юдінцева.

Від матері Паніна стало відомо, що Олексій повідомляв їй про все що відбувається. Так само під час погоні скандальний актор зателефонував їй, щоб повідомити про те, що його дочка відвозять поліцейські. За словами мами Олексія, він подзвонив їй через десять хвилин після того, як вона поховала свого чоловіка.

"Олексій прокричав:" Нюсю вивезли, я їх наздоганяю, стріляють по колесах, зараз будуть заарештовувати! "Дзвінок обірвався", - повідомила Тетяна Власова. Мати Олексія Паніна показала СМС від Юдінцева, в яких екс-дружина Паніна в грубих виразах загрожує їй та її синові.

Під час погоні машина співробітників ДПС намагалася відрізати російського актора від поліцейського кортежу, але йому вдалося обігнути перегородив шлях автомобіль і продовжити переслідування.

Так само варто звернути увагу, що Панін не тільки влаштовував погоню за представниками правоохоронних органів, а й погрожував побоями і вбивством адвокату своєї екс-дружини. За такі дії суд Санкт-Петербурга призначив йому покарання у вигляді адміністративного арешту строком на десять діб.

Артист заявляє, що готовий потрапити за грати, але не залишить своєї дитини.

Щоб зустрітися з дитиною, Панін кілька днів сидів під дверима будівлі, де тримали малу. Артиста безкоштовно підгодовували, а він роздавав автографи і допомагав двірникам чистити вулицю. Спроби домовитися з матір'ю дівчинки, а також наряди поліції, які приїжджають на місце сімейного конфлікту буквально кожні 15 хвилин, не допомогли йому повернути дочку.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...