Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шерон Стоун оштрафують за прогул?

Шерон Стоун оштрафують за прогул?

 4-03-2015, 13:00       o_sem       923     
Шерон Стоун оштрафують за прогул?


Нещодавно, ми розповідали вам про скандал із відомою акторкою Орнелою Муті, яку засудили до восьми місяців тюрми за прогул і підробку медичної довідки. Очевидно, піар-агенція MCSquared вирішила використати цей досвід успішного судового рішення і подала позов на ще одну відому акторку Шерон Стоун за аналогічний зрив заходу.

У квітні 2014 року акторка, за контрактом із агенцією, мала з’явитись на захід у рамках кампанії проти нафтовидобувної компанії Chevron у Еквадорі. Але вона проігнорувала цю подію, посилаючись на проблеми зі здоров’ям. Тепер же відкрилося, що довідка, яку представила Шерон, була підробкою. Загальна сума позову агенції складає триста п’ятдесят дві тисячі доларів. У неї включений гонорар, який отримала акторка і витрати на забезпечення поїздки – бронювання готелю, авіаквитки і таке інше.

Цікаво зазначити, що нафтовидобувна компанія Chevron використала цей скандал у власних інтересах. Її представник Морган Крінкло заявив: «Те, що представники, які були найняті Республікою Еквадор, щоб очорнити компанію Chevron, судяться з Стоун через її не появу на заході, у чергове доводить, що всі ці заходи чистої води шахрайство. Все це разом – проплачені відомі особистості, справа про неіснуюче забруднення довкілля, підкуплені співробітники суду – грамотно спланована Республікою Еквадор афера, яка спрямована на вимагання грошей у Chevron».

Шерон Стоун оштрафують за прогул?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...