Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Сінді Кроуфорд не знімалась у фотосесії «без фотошопу»

Сінді Кроуфорд не знімалась у фотосесії «без фотошопу»

 4-03-2015, 21:00       o_sem       1209     
Сінді Кроуфорд не знімалась у фотосесії «без фотошопу»


Пам’ятаєте, не так давно ми вам демонстрували фотографію відомої моделі Сінді Кроуфорд, яка була зроблена ніби то у рамках нового проекту, який підтримує «анти-фотошоп» кампанію. Але виявилось, що це не відповідає дійсності.

Автор фото Сінді Джон Руссо визнав, що цю світлину дійсно робив він, але оригінали в нього були викрадені і майже через рік «вигулькнуло» це фото та не в натуральному вигляді, а після обробки. Насправді, Сінді не має такої в’ялої шкіри і таких недоліків тіла. Власне, ось, що Руссо заявив офіційно:

«Інформація про те, що фото – це необроблений знімок Сінді Кроуфорд – абсолютна брехня. Це дійсно зроблений мною кадр, який хтось обробив у фотошопі. Я буду дуже вдячний, якщо ЗМІ опублікують це спростування не достовірної інформації, яка повідомлялась раніше».

Сама Сінді поки що утрималась від будь яких коментарів. А от її чолові по-своєму прокоментував цю подію – виклав на своїй сторінці у соціальній мережі одну з фотографій, зроблену на їхньому не давньому відпочинку, на якому видно, що Сінід має доволі струнку і підтягнуту фігуру без жодних натяків на ті недоліки, які зображені на тому псевдо фото.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...