Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скандальне інтерв’ю Дольче і Габбана

Скандальне інтерв’ю Дольче і Габбана

 20-03-2015, 21:30       o_sem       1357     
Скандальне інтерв’ю Дольче і Габбана


У шоу-бізнесі і світі моди щодня трапляються якісь скандали і сварки різного масштабу. Але, знаменитості такого рівня як Домініко Дольче і Стефано Габбана самі провокують світову спільноту на бурхливе обговорення своїх власних заяв, це стає головною подією, яку ще довго будуть не забудуть засоби масової інформації.

Власне, весь скандал счинився після спільного інтерв’ю Доменіко і Стефано впливовому італійському виданню Panorama. В ньому, поміж інших думок, вони сказали таке:

«Ми виступаємо проти гей-усиновлень. Ми визнаємо тільки традиційну сім’ю. у дитини має бути мати і батько. Принаймні, до цього треба прагнути. Ми називаємо цих дітей «хімічними» або «синтетичними». (Мається на увазі ті діти, які були народжені сурогатними матерями) Все ці матки, взяті напрокат – це не правильно».

Така заява шокувала всю світову спільноту. Не тільки через те, що наразі у світі встановлюється думка про більш лояльне ставлення до не традиційної орієнтації. Навіть Папа Римський нещодавно виразив думку, що гомосексуалістів не варто дискримінувати, а навпаки варто «інтегрувати у суспільство». А й через те, що Дольче вже давно відкрито заявив про свою гомосексуальність. І принаймні для нього робити такі заяви доволі дивно.

У будь якому випадку, ці слова дизайнерів збурили шквал критики в їхній бік, зокрема, зі сторони відомих і знаменитих. Так, одним з перших відреагував Елтон Джон, який не тільки являється активним борцем за права сексуальних меншинств, а й сам до них відноситься. До того ж, він зі своїм офіційним чоловіком Девідом Фернішем виховує двох дітей, народжених з допомогою сурогатної матері. Він жорстко розкритикував слова дизайнерів:

«Як ви смієте називати моїх прекрасних дітей синтетичними?! І посоромились би друкувати своїми маленькими шкідливими пальчиками про ЕКО – чудо, яке дозволили мільйонам люблячих людей, натура лам і геям, втілити свою мрію про дітей. Ваше застаріле мислення відстало від життя так само як і ваша мода. Ніколи більше не вдягну Dolce&Gabbana».

Скандальне інтерв’ю Дольче і Габбана


Таким чином він не тільки висловив свою думку, щодо інтерв’ю, а й дав старт безстроковому бойкоту марки одягу Dolce&Gabbana. До нього вже доєднаися такі відомі особистості як Ріккі Мартін (теж не традиційної орієнтації, до речі), Мадонна, Вікторія Бекхем і Кортні Лав.

І навіть слова Дольче, який намагався виправдатись не змінили нічого у ставленні до їхньої марки, а тільки більше підбурили до нової хвилі протестів:

«Ми твердо віримо у демократію і вважаємо ключовою її складовою свободу вираження своїх думок. Ми говорили виключно про наші погляди ні життя, але не збирались засуджувати вибір інших людей. Ми віримо у свободу і любов. І як і раніше любимо пісні Елтона Джона» - заявив дизайнерський дует.

Скандальне інтерв’ю Дольче і Габбана
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...