Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців

Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців

 13-04-2015, 21:50       o_sem       602     
Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців


Гвінет Пелтроу продовжує приймати участь у різноманітних благочинних подіях і рухах. Вона регулярно влаштовує різноманітні вечірки, ініціює збори коштів і допомагає своїми власними грошима тим, хто цього дійсно потребує. Так у суботу вона вирішила прийняти участь у акції Food Bank Challenge. В рамках цієї акції людина має прожити тиждень всього на двадцять дев’ять доларів – саме таку суму влада Сполучених Штатів Америки виділяє незаможним американцям на життя.

Багато хто вважає, що чотири з половиною доларів в день це занадто мало аби нормально хоча б харчуватись. І Гвінет серед них. На своєму прикладі вона намагалась це продемонструвати. Всі виділені кошти вегетаріанка Пелтроу витратила на не шліфований рис, чорну квасолю, сім лаймів, помідор, авокадо, цибулю, трохи зелені і дванадцять яєць. І виклала фото-звіт на свою сторінку у соціальній мережі.

Та це фото викликало хвилю обурення. Основна маса людей закидає їй «відірваність від життя». Погодьтесь, мало яка людина дійсно зможе прожити на цій їжі цілий тиждень.

«Хотів би я побачити, як з цих продуктів тиждень готувати нову їжу. Пелтроу на інші планеті, напевно» - коментують користувачі її фото у соціальній мережі.

Дієтолог прокоментував це так:

«Вибір Гвінет означає, що вона буде вживати менше тисячі калорій щодня. А це приблизно вдвічі менше тої норми, що рекомендують експерти Національної служби охорони здоров’я».

А нам здається, що саме Гвінет змогла довести, що повноцінно нормально харчуватись на ці кошти не можливо. А отже, саме вона повністю виконала ціль цієї акції – довела, що мінімум для незабезпечених громадян треба підіймати, як мінімум вдвічі.

Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців
Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...