Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців

Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців

 13-04-2015, 21:50       o_sem       552     
Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців


Гвінет Пелтроу продовжує приймати участь у різноманітних благочинних подіях і рухах. Вона регулярно влаштовує різноманітні вечірки, ініціює збори коштів і допомагає своїми власними грошима тим, хто цього дійсно потребує. Так у суботу вона вирішила прийняти участь у акції Food Bank Challenge. В рамках цієї акції людина має прожити тиждень всього на двадцять дев’ять доларів – саме таку суму влада Сполучених Штатів Америки виділяє незаможним американцям на життя.

Багато хто вважає, що чотири з половиною доларів в день це занадто мало аби нормально хоча б харчуватись. І Гвінет серед них. На своєму прикладі вона намагалась це продемонструвати. Всі виділені кошти вегетаріанка Пелтроу витратила на не шліфований рис, чорну квасолю, сім лаймів, помідор, авокадо, цибулю, трохи зелені і дванадцять яєць. І виклала фото-звіт на свою сторінку у соціальній мережі.

Та це фото викликало хвилю обурення. Основна маса людей закидає їй «відірваність від життя». Погодьтесь, мало яка людина дійсно зможе прожити на цій їжі цілий тиждень.

«Хотів би я побачити, як з цих продуктів тиждень готувати нову їжу. Пелтроу на інші планеті, напевно» - коментують користувачі її фото у соціальній мережі.

Дієтолог прокоментував це так:

«Вибір Гвінет означає, що вона буде вживати менше тисячі калорій щодня. А це приблизно вдвічі менше тої норми, що рекомендують експерти Національної служби охорони здоров’я».

А нам здається, що саме Гвінет змогла довести, що повноцінно нормально харчуватись на ці кошти не можливо. А отже, саме вона повністю виконала ціль цієї акції – довела, що мінімум для незабезпечених громадян треба підіймати, як мінімум вдвічі.

Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців
Гвінет Пелтроу обурила незаможних американців
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...