Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дженіфер Гарнер думає про пошуки нового коханця

Дженіфер Гарнер думає про пошуки нового коханця

 28-10-2015, 14:51       maryna_kosa       783     
Поки ще дружина Бена Аффлека за документами змусила свого благовірного пройти курс у психоаналітика. А інакше 43-річна акторка навіть бачити його не може після скандальної історії про те, як Бен зраджував Дженіфер із нянею. Повністю ж забути про існування одне одного подружжя не може, так як їх пов’язують троє їх спільних дітей.

Дженіфер Гарнер думає про пошуки нового коханця


Найважчий період для акторки був у перші тижні після того як стали загальнодоступними одкровення Христини Озунян, їхньої прислуги, про свої інтимні стосунки з актором Беном Аффлеком. І тільки після декількох консультацій із психологом Дженіфер Гарнер знайшла у собі сили не концентруватись на цьому секс-скандалі, а, навпаки, намагатись у всьому вишукувати позитивне. Знайомі акторки подейкують, що вона вже задумується над тим, щоб вперше за більш ніж десять років, протягом яких вона зберігала вірність своєму чоловіку, знайти собі коханця. Це може бути колега-актор, або інструктор з йоги, головне для Дженіфер, щоб він був значно молодший: так вона потішить своє жіноче его і зачепить Аффлека.

Все виглядає так, ніби акторка вже поставила на своїх взаєминах з чоловіком хрест. Але, не дивлячись ні на що, родичі подружжя все ж мають надію, що сімейний психолог зможе повернути в сім’ю щастя.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...