Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Війни в сім'ї Жанни Фріске

 29-10-2015, 10:22       Marianna_777       2688     
Не припиняється війна між батьком Жанни Фріске і Дмитром Шепелєвим за сина співачки Платона. Вірніше сказати, Володимир Фріске продовжує публічно звинувачувати Дмитра Шепелєва, який як і раніше воліє не відповідати на нападки на свою адресу. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Війни в сім'ї Жанни Фріске


Зовсім недавно з'явилася інформація про те, що в «Русфонд», який займався збором коштів на лікування артистки, досі не надійшли звіти про використання 20000000 рублів. Благодійна організація направила рідним Жанни лист, в якому йдеться про необхідність представити звіти до 16 грудня - саме в цей день спадкоємці популярної виконавиці вступлять у свої права.

Війни в сім'ї Жанни Фріске


27 жовтня відбулось чергове ток-шоу, головним гостем якого став батько Жанни Фріске. Володимир Борисович, який приїхав на програму Бориса Корчевнікова прямо з лікарні, де перебував з серцевим нападом, знову ділився своїми думками щодо Дмитра Шепелєва. Чоловік висловив на адресу телеведучого чимало звинувачень (які, щоправда, поки не підтверджені жодним документом).

Наприкінці програми Володимир Фріске повідомив, що у нього є інформація про те, що на поминках співачки Дмитро Шепелєв розповідав анекдоти. За словами батька Жанни, такі епізоди зняли ті, хто був присутній на поминках, і чоловік пообіцяв показати ці записи.

На жаль, неоголошена війна Володимира Фріске і Дмитра Шепелєва все більше нагадує шоу перетрушування брудної білизни. Схоже, близьким людям співачки не вдасться самостійно домовитися, а, значить, ще не один раз шанувальники зірки будуть змушені спостерігати скандальні відвертості, що так прекрасно піднімають рейтинг скандальним програмам.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...