Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гуфа оштрафувавали за пропаганду наркотиків

Гуфа оштрафувавали за пропаганду наркотиків

 31-10-2015, 20:30       Marianna_777       678     
Відомий російський репер Гуф (Олексій Долматов) неодноразово опинявся під увагою правоохоронних органів за наркотики. Вчора, 30 жовтня, стало відомо про остаточне рішення районного суду Красноярська щодо творчості музиканта: пісні виконавця визнані пропагандистськими, через що Гуфа оштрафували за «пропаганду наркотиків». Передає glamurchik.org з посиланням на 24smi.org


Гуфа оштрафувавали за пропаганду наркотиків


Інформацію про рішення суду Красноярська повідомила журналістам прес-секретар управління ФСКН Росії по Красноярському краю Анна Трутнеєва, яка підтверджує, що Гуфа оштрафували за пісні, що пропагують наркотики. Втім, перелік композицій, які обурили суд і експертів, в джерелі не наводиться, однак вказується, що Гуфа зобов'язали виплатити 4,5-тисячний штраф.

Суд Красноярська прийняв рішення щодо творчості Гуфа за підсумками проведеної психологічної та лінгвістичної експертизи: фахівці визнали, що пісні Гуфа пропагують наркотики, на підставі чого районний суд Красноярська призначив виконавцю штраф.
Нагадаємо, не так давно в одному з нічних клубів Красноярська репер Гуф зі своїми колегами по сцені був затриманий, а результати аналізів показали, що у виконавця в крові присутній кокаїн. У підсумку Гуф разом з колегами провів в ізоляторі шість діб, виконавець був змушений в ув'язненні зустріти свій день народження.


Гуфа оштрафувавали за пропаганду наркотиків


Це був не перший випадок, коли Гуфа затримали за наркотики. Раніше скандально відомий репер також притягувався за вживання наркотиків в Красноярську. Цей інцидент датований груднем 2014-го року, тоді аналізи показали, що Гуф виступав під кокаїном і марихуаною.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...