Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Подруга Алли Пугачової висловилась про скандали між батьком Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва

Подруга Алли Пугачової висловилась про скандали між батьком Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва

 1-11-2015, 19:17       Marianna_777       648     
Схоже проблеми, що виникли між Володимиром Фріске і Дмитром Шепелєвим стали предметом обговорення не тільки у звичайних інтернет-користувачів, а й в зоряному середовищі. За традицією, як будь скандальна подія, війна за маленького Платона розділила суспільство на два табори. Передає glamurchik.org з посиланням starandstar.ru

Подруга Алли Пугачової висловилась про скандали між батьком Жанни Фріске і Дмитра Шепелєва

Сам популярний телеведучий вирішив краще відмовчуватися, не вступаючи в суперечки. У той же час батько Жанни продовжує обходити телестудії, де привселюдно звинувачує цивільного чоловіка дочки у все нових і нових гріхах. Останній раз Володимир Фріске з'явився на програмі Бориса Корчевніковим, де повідомив, що Дмитро Шепелєв викрав з рахунків співачки близько 80 мільйонів рублів, а під час поминок розповідав анекдоти. Всі звинувачення батько покійної артистки закінчував вимогою віддати йому онука.

Музичний продюсер Євген Фрідлянд, перебуваючи під враженням скандальної програми, написав у себе на сторінці в соціальній мережі пост, в якому став на захист Шепелєва від несправедливих нападок:

Згоден, повинні дідусь і бабуся бачитися з онуком, але такі справи не в ефірі вирішуються, а в суді. Я прекрасно пам'ятаю, коли влаштували телемарафон. І це була не ініціатива Шепелєва. І він навіть попросив, щоб поменше публічності, щоб всі дали їм можливість побути зі своїм горем на самоті і тиші. І до речі, ті 20000000 рублів, які були реально витрачені на лікування, це взагалі не сума для їх сім'ї - Жанна багато років дуже добре заробляла! І вся метушня сьогодні через вплив на дитину як власника спадщини.

Фрідлянда підтримала Аліна Редель - близька подруга Алли Пугачової. Бізнесвумен написала емоційний коментар, що засуджує поведінку Володимира Борисовича:

Повністю приєднуюся. Як тато Жанни хоче далі спілкуватися з онуком і його батьком після всього ЦЬОГО !!!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...