Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Бой Джорж заявив, що спав з співаком Принцем

Бой Джорж заявив, що спав з співаком Принцем

 2-11-2015, 20:30       Marianna_777       1078     
Бой Джордж зайняв крісло наставника в британській версії музичного шоу «Голос» всього два місяці тому. Але вже встиг влаштувати грандіозний переполох під час запису передачі, через що зйомки програми навіть довелося зупиняти.

Бой Джорж заявив, що спав з співаком Принцем

Серед наставників шоу, крім Бой Джорджа, є також один із творців групи «The Black Eyed Peas», репер Will.i.am, лідер групи Kaiser Chiefs Рікі Вілсон і співачка Палома Фейт. У якийсь момент шоу музиканти стали згадувати, з ким вони коли-небудь виступали дуетом. Палома завила, що одного разу їй довелося співати з Принцом. На що Бой Джордж відповів: «Забудь про це, дорогенька. Я з Принцом спав! ».Передає glamurchik.org з посиланням на womanhit.ru

Бой Джорж заявив, що спав з співаком Принцем

Слова музиканта шокували всіх. Знімальна група вирішила, що недочула. А глядачі в залі прийшли в шаленство. Продюсерам шоу довелося зупинити запис програми, щоб якось заспокоїти аудиторію.

Джордж був змушений виправдовуватися, що насправді не спав з Принцом. За словами співака, він лише мав на увазі, що колись в його спальні висів постер із зображенням Прінса. Але громадськість упевнена, що Бой, сам того не бажаючи, випадково проговорився. Представники Принца від коментарів утримуються.

Нагадаємо, свого часу у американського співака і композитора Принца Рождера Нельсона були романи з Кім Бейсінгер, Мадонною, Кармен Електра, Шерілін Фенн та іншими зірками. Він двічі був одружений і жодного разу не був помічений у зв'язку з чоловіком. Бой Джордж відкрито заявив про свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію в 2006 році.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...