Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дружина Джорджа Клуні не злюбила Сінді Кроуфорд

Дружина Джорджа Клуні не злюбила Сінді Кроуфорд

 3-11-2015, 12:00       Marianna_777       1223     
Амаль Клуні, дружина відомого голлівудського актора, з неприязню відноситься до більшості друзів Джорджа. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru
Про «холодну війну» Амаль і Анджеліни Джолі було відомо вже давно. 37-річна адвокатесса навіть не запросила Пітта і Джолі на весілля. Нещодавно пресі стало відомо про те, що Амаль з великою неприязню відноситься і до Сінді Кроуфорд, яка є дружиною безнесмена Ренда - друга Джорджа Клуні. Чоловіки сподівалися, що їхні дружини зможуть знайти спільну мову, але не тут-то було.

Дружина Джорджа Клуні не злюбила Сінді Кроуфорд

«Джордж і Ренд намагаються дати дружинам можливість краще пізнати один одного і потоваришувати. Нещодавно вони організували для Амаль і Сінді зустріч в одному з SPA-центрів Лос-Анджелеса, але юристка послалася на головний біль - втім, всі зрозуміли, що це лише відмовка », - розповів близький друг сім'ї Клуні.

За словами інсайдера, Джордж в образі на Амаль за те, що вона не хоче приймати його друзів. Можливо, справа в банальній заздрості - у тієї ж Сінді двоє дітей, а Джолі є щасливою матір'ю сімох дітей, у той час як Амаль марно намагається завагітніти.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...