Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейтлин Дженнер довели до істерики

Кейтлин Дженнер довели до істерики

 5-11-2015, 10:00       Marianna_777       1044     
Колишній спортсмен, а тепер нова теледіва Кейтлін Дженнер в прекрасних стосунках зі своїми знаменитими родичами, що підтримали її рішення стати жінкою. Проте останнім часом міс Дженнер почала підозрювати свою пасербицю Кім та її чоловіка у використанні її імені для завоювання ще більшої популярності. Обдумуючи цю думку, Кейтлін довела себе до нервового зриву.Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

У багатьох жінок періодично трапляються перепади настрою, але у колишнього Брюса Дженнера такі перепади посилюються прийомом гормональних препаратів. Зараз Кейтлін бачить проблеми там, де їх і близько немає.


Кейтлин Дженнер довели до істерики

Нещодавно, під час розмови з Каньє Вестом, Кейтлін звинуватила його в тому, що він дуже вже активно підтримував її у вирішенні змінити стать. Це наштовхнуло на думці, що репер вирішив пропіаритися за рахунок родича-трансгендера, щоб просунути свій модний бренд.

Кейтлин Дженнер довели до істерики

До Кім Кардашян у її колишнього вітчима також є претензії: за його / її думку фігуриста падчерка прагне завоювати ще більшу популярність, демонструючи свою толерантність по відношенню до товариства трансгендерів. Зрештою Кейтлін, висловлюючи свої припущення друзям під час свого реаліті-шоу, довела себе до сліз.

Але це ще не все. Кейтлін вирішила викласти своїм родичам урок піару. Колишній олімпійський чемпіон збирається випустити власний фотоальбом в стилі «ню».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...