Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Віра Брежнева прокоментувала своє рішення вийти заміж

Віра Брежнева прокоментувала своє рішення вийти заміж

 5-11-2015, 10:00       Marianna_777       2367     
Не вщухають розмови про весілля Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе. Користувачі мережі із задоволенням обговорюють останні новини з життя артистів. Частина коментаторів бажає парі щастя, частина - засуджує, називаючи екс-віагрянку розлучницею. Співачка досі не дала жодного інтерв'ю про таку важливу в її житті подію, і не розмістила жодної фотографії, хоча регулярно веде свої сторінки і в Інстаграмі, і у Фейсбуці. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Віра Брежнева прокоментувала своє рішення вийти заміж

Але, судячи з усього, розмови інтернет-користувачів доходять до артистки. У себе на сторінці в Фейсбуці Віра Брежнєва звернулася до підписників, яким не подобається те, що вона робить. Співачка попросила недоброзичливців відписатися і не витрачати час на неприємні розмови і засудження чужої позиції:

Не потрібно вчити мене жити, я вже доросла дівчинка це раз, а два - ви занадто мало знаєте про моє життя, щоб це робити.

Віра зазначила, що вона зробила свій вибір - жити з людьми, яких вона любить. Співачка прийняла важливе рішення у своєму житті, щоб потім не шкодувати про те, що не зробила:

Ніхто не знає, скільки днів попереду нас очікує. Я не хочу потім шкодувати, що я чогось не зробила, чогось не встигла, не була щасливою тому, що комусь це не сподобалося.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...