Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт судиться через сексуальні домагання

Тейлор Свіфт судиться через сексуальні домагання

 5-11-2015, 20:30       Marianna_777       727     
Триває скандал з нахабою, який прилюдно образив зірку.
Стало відомо, що Тейлор Свіфт вирішила в судовому порядку покарати нахабу, що образив її. Ця гучна історія почалася в Денвері, де співачка виступала з концертами. Перед початком шоу до неї підвели ді-джея Девіда Мюллера, який повинен був брати участь у поданні. Той попросив у співачки дозволу сфотографуватися з нею на пам'ять. Тейлор погодилася, і Девід встав з нею поруч.
А далі сталося те, чого співачка чекала найменше. Мюллер задер її спідницю і вхопив зірку ... трохи нижче талії! Свіфт була вражена. Не те, щоб співачка мала славу недоторки, але нічого зайвого вона собі ніколи не дозволяє. Не дивно, що співачка відчула себе ображеною, поскаржилася на Мюллера його начальству, і той був звільнений. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru.

Тейлор Свіфт судиться через сексуальні домагання

Здавалося б, все справедливо - кривдник отримав по заслугах. Але ні, у нього ще вистачило нахабства подати до суду на Свіфт, звинувативши співачку в тому, що через неї він втратив роботу! Незважаючи на те, що знайшлися свідки, які підтвердили неприйнятну поведінку Мюллера під час фотографування зі Свіфт, він стверджує, що співачка «щось переплутала і на його місці був хтось інший».
Дізнавшись про те, що її кривдник звернувся до суду, Свіфт теж подала свій зустрічний позов. Вона офіційно звинуватила ді-джея в сексуальних домаганнях. А гроші, які вона отримає з Мюллера в якості компенсації, Тейлор намір віддати на благодійність.
З боку Девіда Мюллера не було ніякого сексуального домагання, він просто уклав парі з друзями, що зробить це. Цей хлопець відчуває свою безкарність, і не просто так. Для нього неадекватні вчинки - розваги, якими він заробляє популярність серед друзів. Але він домігся більше, ніж бажав - тепер його знають мільйони і не з кращого боку. У минулому ці пустощі сходили йому з рук, справа в тому, що за його спиною стоїть якийсь впливовий чоловік. На цей раз Девід поплатитися за свій жарт - йому доведеться заплатити штраф, суд буде на боці Тейлор Свіфт. В принципі, вона не надає цій історії ніякого значення, занадто зайнята своєю роботою. У найближчому майбутньому її чекають нові проекти і успіх. А ось в особистому житті у Тейлор є проблеми. Вона збирається заміж за Келвіна Харріса. На жаль, у них зараз непростий період у відносинах, так що весілля доведеться відкласти.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...