Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хто стоїть на заваді весілля Прохора Шаляпіна

Хто стоїть на заваді весілля Прохора Шаляпіна

 9-11-2015, 15:48       Marianna_777       880     
Ще нещодавно Прохор Шаляпін розповідав про своє майбутнє весілля і вінчання, але раптово плани співака різко змінились. Виявляеться, всі рішення Прохор приймає після погодження з екстрасенсом.

Хто стоїть на заваді весілля Прохора Шаляпіна

Тим часом, Калашникова все частіше заявляється на світських заходах не одна, а в оточенні різних чоловіків.
Однак поки ще рано говорити про розрив пари, все ж таки кохана співака списую відміну весілля на зайву емоційність Шаляпіна.

«Правильно кажуть, що щастя любить тишу, - ділиться Анна в інтерв`ю - Ми розповіли пресі про свої плани, і у нас з Прохором почалися скандали. Багато наші друзі стали нам радити, як краще провести весілля, до кого звернутися, кого запросити. На цьому грунті у нас почалися конфлікти, куди приплелись і якісь наші особисті питання. Саме в момент, коли ми були в сварці, нам подзвонили журналісти. Адже ми всі люди творчі і емоційні ».

Хто стоїть на заваді весілля Прохора Шаляпіна

До слова, і сам Шаляпін не приховує, що в його відносинах з Калашникової відбулася криза. Він теж винить у всьому власну нестриманість і спрагу поділитися своїм щастям з усім світлом. Тепер Прохор сумнівається, чи судилося весіллі бути. «Ми дуже сильно посварилися, у нас виникла велика кількість розбіжностей щодо нашого життя і весілля ... Під питанням чи воно взагалі відбудеться», - заявляє співак в інтерв'ю «Комсомольській правді».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...