Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Шлюб Пригожина і Валерії ледве не розпався через прибиральницю

Шлюб Пригожина і Валерії ледве не розпався через прибиральницю

 10-11-2015, 09:30       Marianna_777       1919     
Валерія та Йосип у шлюбі вже 11 років, разом працюють, виховують дітей співачки від другого шлюбу - Анну, Артемія та Арсенія. Вони - одна із самих ідеальних пар вітчизняного шоу-бізнесу і справжній приклад для наслідування. Хто б міг подумати, що такий міцний союз може дати тріщину, але днями це сталося! Йосип запропонував розлучитися! Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Шлюб Пригожина і Валерії ледве не розпався через прибиральницю

Приводом для сварки подружжя стала нова домробітниця. Зірки найняли собі помічницю-філіпінку, яка не говорить по-російськи. У контракті дівчини був пункт - її не можна турбувати під час сну. Це невинна примітка і внесла розбрат у сімейну ідилію, коли Йосип і Арсеній пізно ввечері поверталися додому і зрозуміли, що забули ключі.

«Йося сказав:" Да ладно! Встане, відкриє ", - розповіла Валерія. - Я нагадала йому про умови прийому помічниці на роботу. У підсумку Йосип дуже грубо висловився з приводу всієї цієї ситуації. Арсеній став на бік філіппінки. Дісталося і йому. А після цього вже не витримала я. Вдома ми довго лаялися, під кінець Йосип закричав: "Все, розлучаємося! Завтра їдемо в загс! "Я відповіла, що у нас є адвокат, який швидко організує процес розлучення. Але Йосипу хотілося екшену. Вранці скандал розгорівся з новою силою ... На вечір того ж дня була призначена дуже важлива зустріч. На неї ми їхали в машині мовчки. На місці ж усім посміхалися, намагалися поводитися, ніби нічого не сталося. А повернувшись додому, розійшлися по різних кімнатах. У нас ніколи такого не було! Я була впевнена, що все - кінець ».

Кілька днів подружжя не розмовляли один з одним! І невідомо, чим би закінчилося річ, не піди Йосип на мирову: «Після сварки я подумав: а що якщо завтра не настане, на що я витрачаю час зараз? На злість? Пар випустив і зрозумів: хочу, щоб улюблена жінка завжди була поруч. Я просто сів поруч з нею на диван, обійняв і поцілував. А філіпінку ми звільнили ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...