Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Олександр Кержаков програв суд колишній коханій

Олександр Кержаков програв суд колишній коханій

 18-11-2015, 09:29       Marianna_777       1530     
Вже більше року не вщухає скандал, пов'язаний з розривом форварда «Зеніту» і його колишньої дівчини Катерини Сафронової. Зовсім недавно футболіст подав новий позов до екс-коханої. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Олександр Кержаков програв суд колишній коханій

На цей раз каменем спотикання стало інтерв'ю дівчини, яке вона дала одному з центральних телеканалів. У ньому 28-річна Катя звинуватила зенітовця в тому, що він насильно відправив її на лікування в психіатричну лікарню, щоб приховати фінансові махінації, свідком яких вона стала. Нападаючий збірної Росії з футболу був украй обурений цим наклепом і оцінив принесений йому моральний збиток в один мільйон рублів. Міський суд Санкт-Петербурга не задовольнив позов Кержакова, визнавши коментарі Катерини і зміст телепрограми в цілому цілком лояльними.

Олександр Кержаков програв суд колишній коханій

Як відомо, найбільш гостро стоїть питання про опіку над спільною дитиною колишніх закоханих. Нагадаємо, футболіст обмежує спілкування дворічного Ігоря з його матір'ю, пояснюючи це залежністю Катерини від алкоголю і заборонених речовин, що не раз підтверджувалася відповідними тестами. Остаточне слухання у справі про опіку над Кержаковим-молодшим пройде через два дні. На боці екс-коханої футболіста виступить колишня телеведуча, режисер і актриса, а нині власниця Агентства оптимальних юридичних рішень Катерина Гордон, яка за сумісництвом є також найкращою подругою Сафронової.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...