Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Підписники Вікторії Боні влаштували справжній скандал

Підписники Вікторії Боні влаштували справжній скандал

 20-11-2015, 11:30       Marianna_777       976     
Серед активних користувачів Інстаграма якось не прийнято коментувати які-небудь політичні події. Проте вчора Вікторія Боня зробила виняток з цього негласного правила.Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Підписники Вікторії Боні влаштували справжній скандал

На одному з телеканалів колишня зірка «Дому-2» побачила виступ військового експерта, який заявив, що Росія намагається виставити трагедію з літаком, що розбився в Єгипті, як терористичний акт, з метою примкнути до Франції в її боротьбі з терористами, і, як наслідок , уникнути санкцій.

Підписники Вікторії Боні влаштували справжній скандал

Вікторію обурили подібні міркування, про що вона і повідомила, розмістивши у себе на сторінці відео, де засуджує подібні заяви. Боня і не очікувала, що її пост спровокує справжній скандал. У коментарях підписники телезірки відкрили справжній диспут щодо російсько-українських відносин, який дуже швидко перейшов в конфлікт.

Суперечка між росіянами і українцями здивувала Вікторію, і вона знову звернулася до своїх фоловерів, закликавши всіх жити в мирі:

"Почитала коментарі до свого попереднього посту і жахнулася. Невже ви не розумієте, що це провокація? Нас хочуть посварити. У мене батько українець, а мама - росіянка. Ми всі - рідні брати і сестри і повинні триматися разом".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!



Загрузка...