Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чарлі Шин напише автобіографію

Чарлі Шин напише автобіографію

 21-11-2015, 14:00       Marianna_777       824     
Після публічного визнання про власний позитивний ВІЛ-діагнозі Чарлі Шин знаходиться в центрі уваги ЗМІ. У пошуках нових фактів про Шині журналісти роздобули копію контракту, підписання якого актор вимагав від усіх своїх численних подруг. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Чарлі Шин напише автобіографію

Згідно з цим документом підписавші його зобов'язані були зберігати в секреті будь подробиці приватного життя знаменитості, і в першу чергу - факт хвороби Шина. Порушення зобов'язань загрожувало неустойкою в $ 100 000, причому уточнювалося, що представники актора будуть заперечувати все, що просочиться в пресу.

Чарлі Шин напише автобіографію

Шин, за власною ініціативою зробивши зізнання про ВІЛ-діагнозі, в інтерв'ю чітко заявив, що з того моменту, як він сам про все дізнався, його подруги ставилися до відома. З 2011 року, коли діагноз був поставлений, актор користувався виключно послугами повій, на яких за цей час витратив понад 1,6 мільйона доларів. Витрати на дівчат легкої поведінки зафіксовані у фінансових звітах зірки: проти суми 1629507 доларів написано «дружні розваги».

Судячи з усього, Чарлі Шин воліє сам вирішувати, коли і що розповідати про себе. Сповістивши світ про хворобу, він має намір йти далі. Як заявив менеджер зірки, зараз ведуться переговори з видавцями про випуск мемуарів Шина. «Чарлі розповість про кар'єрні злети й падіння, про те, як він пройшов шлях від початківця актора до самого високооплачуваного, про своє бурхливе особисте життя і про боротьбу з ВІЛ», - повідомив менеджер. Шин ще навіть не приступав до написання спогадів, робота почнеться, як тільки буде досягнута домовленість з видавництвами.

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...