Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скандал: наречена Прохора Шаляпіна зраджує йому

Скандал: наречена Прохора Шаляпіна зраджує йому

 27-11-2015, 20:30       Marianna_777       2345     
Складається враження, що цьому весіллі не судилося відбутися з самого початку. Про відносини Прохора Шаляпіна та Анни Калашникової стало відомо вже тоді, коли актриса вже була вагітна.

Скандал: наречена Прохора Шаляпіна  зраджує йому

Незважаючи на піар-шлюб з Ларисою Копенкин, Шаляпін поставив законну дружину перед фактом: його нова кохана чекає дитину.
Однак після швидкого розлучення з Копенкіною співак не поспішив поставити новий штамп у паспорті. Дитина Прохора і Анни народилась поза шлюбом, але пара так і не зіграла весілля.
Деякий час тому Шаляпін і Калашнікова повідомили, що збираються одружитися, проте незабаром у пари виникли розбіжності, і вони розсварилися. Через деякий час настало примирення, і артисти знову почали готуватися до майбутнього одруження.
Але тепер, схоже, весілля не буде ніколи. Кілька днів тому в інтернеті з'явилися фотографії, компрометуючі Анну. Папарацці вдалося «застукати» наречену Шаляпіна з екс-коханим Ксенії Бородіної в одному з московських ресторанів. Михайло Терьохін і Ганна Калашнікова мило воркували, пильно дивлячись один одному в очі, і ніжно трималися при цьому за руки.

Скандал: наречена Прохора Шаляпіна  зраджує йому

Побачивши фотографії, Прохор Шаляпін зразу ж скасував весілля:
"Я поважаю Ганну, бо вона мати моєї дитини, але після цих фото з Терьохіним про весілля не може бути й мови. Я не хочу мати статус рогоносця. Тому з сьогоднішнього дня можете вважати мене вільним чоловіком. Безумовно, я буду допомагати дитині і виплачувати аліменти. Я не хочу будувати сім'ю на підозрах, ревнощів. Мені потрібна дружина, яка буде варити борщ і зустрічати мене з роботи, створювати затишок і тепло".
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...