Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мадонна спокушала англійців бананом і еротичним танцем

Мадонна спокушала англійців бананом і еротичним танцем

 4-12-2015, 20:00       Marianna_777       821     
Здавалося б, своїми витівками співачка вже мало кого може здивувати - ми, в принципі, готові до всього. Але Мадонна вкотре довела, що дуже рано списувати її з рахунків. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Мадонна спокушала англійців бананом і еротичним танцем

Здавалося б, своїми витівками співачка вже мало кого може здивувати - ми, в принципі, готові до всього. Але Мадонна вкотре довела, що дуже рано списувати її з рахунків.

Поки хтось вважає Мадонну старою (пам'ятаєте, як одна радіостанція прибрала з ротації її пісні?), Співачка зі шкіри геть лізе, доводячи, що це не так ... Може, тому в рамках свого нового світового турне Мадонна не тільки співає, а й повзає, стрибає і видає ох які па на сцені!
Але й це ще не всі сюрпризи, на які вона здатна. Під час свого нещодавнього концерту в Лондоні Мадонна викликала на сцену Грема Нортона - відомого актора і коміка. Тільки Нортон встиг вийти на сцену, як став об'єктом витонченого спокушання у виконанні зірки.

Артистка підготувала для старого друга неймовірно еротичний танець з дуже пікантними, місцями навіть занадто, рухами. У якийсь момент співачка опустилася перед Нортоном на коліна і ... Як там кажуть? «Не можеш йти до мети - повзи»? Ось і Мадонні не прийшло в голову нічого кращого, як зобразити шлюбний танець удава. Співачка повзла між ногами Нортона, при цьому еротично звиваючись.

Мадонна спокушала англійців бананом і еротичним танцем

Грем настільки очманів від такої честі, що не відразу зрозумів допомогти піднятися Мадонні з підлоги. З іншого боку, будь-який чоловік на його місці, мабуть, вчинив би так само. Ніяково подавши руку зірці, телеведучий вже вирішив було відкланятися, але не тут-то було - навіжена зірка вручила йому банан, поцікавившись, чи знає він, що з ним робити. На цьому місці, якщо в залі були скромники, вони точно почервоніли.Заключний концерт туру відбудеться в австралійському Брісбені аж навесні наступного року. Якщо на кожному з них Мадонна видаватиме по такому номеру, то у неї є всі шанси стати найбажанішою зіркою світу. Можна буде навіть не оновлювати програму!
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...