Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Переможниця «Міс Америка – 2014» займалася «дідівщиною» у студентському сестринстві

Переможниця «Міс Америка – 2014» займалася «дідівщиною» у студентському сестринстві

 25-09-2014, 17:12       sunny       1128     
Переможниця «Міс Америка – 2014» займалася «дідівщиною» у студентському сестринстві


Нещодавно, 14 вересня, в Атлантік-Сіті штату Нью-Джерсі відбувся фінал конкурсу «Міс Америка – 2014». Переможницею стала дочка російських емігрантів, Кіра Казанцева. У західних ЗМІ з'явилася інформація про те, що вона була виключена з престижного студентського сестринства «Альфа-Фі» в університеті Хофстра, в якому навчається на юриста, за грубе поводження з кандидатками на вступ до спільноти.

За даними джерел, Кіра Казанцева займалася «дідівщиною»: знущалася, ображала дівчат, які бажали вступити в сестринство, примушувала їх виконувати важкі завдання, в результаті чого кандидатки отримували забої і в них з’являлися синці. Також стверджується, що нова «Міс Америка», яка в інтерв'ю жіночому журналу «Cosmopolitan» закликала жінок любити свої тіла і не прагнути змінити їх відповідно до модних стандартів, висміювала фізичні вади дівчат. Відразу ж, як про поведінку Кіри Казанцевої стало відомо керівництву університету, її виключили з сестринства і заборонили відвідувати заходи, яке воно організовувало.

Офіційні представники конкурсу «Міс Америка-2014» повідомили, що дані звинувачення не підтверджені, а сама переможниця коментуючи інцидент, сказала, що дійсно брала участь в «дідівщині» сестринсва в широкому сенсі цього слова. Кіра акцентувала увагу на тому, що подібна поведінка була частиною внутрішньої культури і традицій університету на той час. Адже, загальновідомий факт, що кандидатки мають пройти ритуал вступу до сестринства: вони мають стояти в черзі, виконувати прості завдання та інше.

Кіра Казанцев заявила, що була виключена з «Альфа-Фі» за невдалий жарт, вирваний з контексту. Володарка титулу «Міс Америка-2014» зазначила, що зробила висновки зі своїх вчинків, а також сподівається на розуміння шанувальників, так як кожна людина може помилитися та має право на прощення.

В США широко поширена практика жорстокого поводження з кандидатами на вступ у студентські братства (fraternities) і сестринства (sororities) – організацій типу «закритого клубу» для своїх. У більшості університетів першокурсники піддаються принизливим випробуванням, намагаючись довести свою «відданість» спільноті.

Переможниця «Міс Америка – 2014» займалася «дідівщиною» у студентському сестринстві


Переможниця «Міс Америка – 2014» займалася «дідівщиною» у студентському сестринстві
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...