Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Констянтин Хабенський видалив сторінку Instagram через негативні коментарі

Констянтин Хабенський видалив сторінку Instagram через негативні коментарі

 4-01-2016, 15:00       Marianna_777       1169     
Знаменитий російський артист Костянтин Хабенській видалив свой аккаунт в соцмережі Instagram. В останньому повідомленні актор заявив, що це рішення було прийнято через велику кількості негативних коментарів.

Констянтин Хабенський видалив сторінку Instagram через негативні коментарі

"У зв'язку з різкими, негативними коментарями в мою особисту адресою, я змушеній закрити свій профіль в Instagram. Надалі профіль буде видалений. Я не раз попереджав про те, щоб деякі користувачі контролювали свої емоції и даже намагався їх блокувати, але на жаль таких користувачів багато, а я один ", - написавши артист у соцмережі.

Констянтин Хабенський видалив сторінку Instagram через негативні коментарі

Тим не менш, популярний актор привітав своїх передплатніків з наступившим 2016 роком. "Спасибі всім, хто підтримував мене весь 2015 рік. Удачі, щастя, добра! Щиро ваш, Костянтин Хабенський".

Але артист зовсім не збирається повністю розривати свій зв'язок з соціальними мережами. За його словами, спільноти в "ВКонтакте" і "Однокласниках" все так само будуть працювати. "Адміністратори дадуть відповідь на всі питання. Назва групи така ж як і раніше" Костянтин Хабенський улюблений актор ", - зазначилися артист
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...