Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Тейлор Свіфт отримала позов

Тейлор Свіфт отримала позов

 3-10-2014, 04:30       o_sem       911     
Тейлор Свіфт отримала позов


Відома співачка Тейлор Свіфт, яка раніше не відрізнялася особливою скандальністю, недавно отримала судовий позов. Позивається до співачки компанія, що займається прокатом автомобілів, APG Security. Позов потрапив до Верховного суду Манхетена.

Компанія APG Security звинувачує співачку у тому, що вона розірвала контракт з ними, не заплативши за виконані послуги. Виявляється, що ще влітку цього року Тейлор звернулася до APG Security й уклала договір про надання компанією їй лімузину преміум-класу для поїздок Нью-Йорком. Майже одразу після цього, зірка замовила ще два лімузини Chevy Suburban. Варто зазначити, що вартість оренди кожного з них сягає двох тисяч доларів на місяць.

Але вже у липні вона раптово відмовилася від послуг компанії, навіть не пояснивши причину такого рішення. А що більш за все збурило APG Security, так це те, що співачка не оплатила вже використані нею послуги. Тож, після чисельних звернень до представників співачки, компанія вчинила, як вчинив би будь-який відповідальний громадянин – подала позов до суду.

Поки що, деталі позову і його сума не відомі широкому загалу. Ні Тейлор, ні її представники, ніяк не прокоментували цю подію.

Тейлор Свіфт отримала позов
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...