Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лохан не платить за рахунками

Лохан не платить за рахунками

 5-10-2014, 19:29       glamur       1123     
Лохан не платить за рахунками


Знаменитій актрисі Ліндсей Лохан доводиться платити за рахунками, які їй присудив суд. Для цього вона, не довго думаючи, вирішила розпродати свій одяг. Одяг був створений відомими дизайнерами, але Ліндсей просить за нього не так вже й дорого.

Ліндсей Лохан, яка зіграла у "Непристойній комедії", прославилася тим, що на неї подав до суду один із престижних готелів Лос-Анджелесу. Актриса не спромоглася оплатити перебування у готелі Chateau Marmont. Окрім усього іншого, вона примудрилася залишити пропалену оббивку меблів та килим у номері. Ліндсей неодноразово зупинялася у даному готелі. Тепер вона заборгувала понад сорок тисяч доларів. На електронні листи від персоналу готелю, актриса воліла не відповідати. Ті, у свою чергу, звернулися з позовом до суду, щоб стягнути заборгованість.

Лохан не платить за рахунками


Тепер актрисі буде досить не просто відновити свою репутацію. Ліндсей неодноразово порушувала закон, у частині, щодо оплати рахунків. Вона не розплатилася з готелем у Флоренції. Відома історія про те, що актриса винесла деякі дорогі прикраси з ювелірного магазину, не заплативши. Добросовісною платницею податків її назвати також не можна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...