Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хілтон спустила 10 мільйонів на спиртне

Хілтон спустила 10 мільйонів на спиртне

 5-10-2014, 20:24       glamur       2022     
Хілтон спустила 10 мільйонів на спиртне


Світська тусовщиця і, за сумісництвом, спадкоємиця всесвітньої мережі готелів - Періс Хілтон робить усе можливе, щоб її ім'я не сходило зі сторінок новин. І робить вона це під стать своєму образу. Не так давно, вона придбала малюсінького шпіца, який «потягнув» на 13 штук баксів. Ще однією акцією стало частування друзів шампанським на 250 тисяч американських «зелених».

Успішно відпрацювавши ді-джеєм у одному з попсових нью-йоркських клубів, діва вирішила закотити вечірку, яка стала б не менш презентабельною. Правда за чотири дні, дівчина збільшила свій фінансовий стан на, без малого, три лимони баксів, внаслідок чого можна було і шампанського замовити, не звертаючи увагу на цінники.

За повідомленням Dailymail, Періс зі своєю «бригадою» буквально за ніч осушили 33 ящики ігристого напою на загальну суму понад 230 тисяч «вічнозелених». Друзі балувалися шампанським Patron, Cristal і Grey Goose. У видатках взяли участь і багатенькі друзі Хілтон, обдарувавши ненароком офіціантів на «якихось» 47 тисяч чайових. Природно, у американській валюті.

Періс добре відомо, що папараці та інші мисливці за сенсаціями обожнюють смакувати подробиці витрат знаменитостей і їх нечуваних придбань. Ще одним предметом для обговорення стала купівля світською левицею шпіца за 13 тисяч. Виявляється, що песик приголомшив її своєю мордочкою, яку дівчина тепер кожного ранку має можливість цілувати.

Хілтон спустила 10 мільйонів на спиртне


Песик, який важить трохи більше 300 грамів, запросто поміщається у долоні Періс. Тепер вона стала учасницею різних фотосесій, для чого були придбані численні аксесуари (нашийники, сукні і так далі). Природно, їжу приймає така «золота» собака виключно з такого ж золотого посуду, а відпочиває не інакше, як у ліжечку, набитому пухом.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...