Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ліндсі Лохан знову опинилася в центрі скандалу

Ліндсі Лохан знову опинилася в центрі скандалу

 26-04-2016, 19:07       alopexana       3434     

Ліндсі Лохан знову опинилася в центрі скандалу

 

Ім'я Ліндсі Лохан знову пролунала в стінах залу суду. Колишній особистий водій скандальної актриси — Едсон Річі, подав судовий позов на адресу Ліндсі. Чоловік стверджує, що Ліндсі заборгувала йому «кругленьку» суму в 30 тисяч доларів!

Як стверджує Річі, актриса протягом довгого часу не оплачувала його послуги. Хоча він повністю виконав свої зобов'язання: регулярно возив не тільки Ліндсі, але і членів її сім'ї, і навіть бізнес-партнерів Лохан. Більше того, одного разу Едсон на прохання актриси оплатив її проживання в готельному номері, виклавши серйозну суму — 1,5 тисячі доларів, але гроші Ліндсі йому так і не повернула.

Спочатку колишній особистий водій скандальної зірки не хотів виносити «сміття з хати» і звернувся з вимогою виплатити борги безпосередньо до Лохан. 13 серпня 2015 року нею було отримано офіційні папери, в яких значилася заборгованість, але Ліндсі, за словами Річі, їх просто проігнорувала. Едсон прочекав півроку, перш ніж прийняв рішення звернутися в суд.

Ця історія для актриси зараз зовсім не до речі, вона і без того перебуває в складному фінансовому становищі. За повідомленнями закордонної преси, Лохан відчуває серйозні матеріальні труднощі, оскільки знімається мало, а звикла жити на широку ногу. Втім, не виключено, що борги Ліндсі погасить її новий російський бойфренд — Єгор Тарабасов. 22-річний молодий чоловік є власником агентства з нерухомості «Home House Estates», до того ж, він — син успішного російського підприємця. Слухання у справі про борги Ліндсі відбудеться в Нью-Йорку наступного тижня. 
 
Джерело: 7days.ru

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...