Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріту Ору звинувачують в інтимних стосунках із Джей Зі

Ріту Ору звинувачують в інтимних стосунках із Джей Зі

 26-04-2016, 20:53       alopexana       3753     

Ріту Ору звинувачують в інтимних стосунках із Джей Зі

 

Співачка Бейонсе випустила новий альбом "Лимонад". Він і став причиною скандалу, який стосується подружньої зради в парі Бейонсе і Джей Зі. Зазначимо, що чоловік співачки є і її продюсером. Спочатку іноземні журналісти написали про те, що співачка заборонила чоловікові їхати з нею на гастролі, потім повідомлялося, що вони роз'їхалися.

Все це пояснювали по-різному: хтось писав, що Джей Зі і Бейонсе на грані розлучення, а хтось вважає, що ця перерва треба Бейонсе для нового творчого поштовху, без участі чоловіка.
 
І варто було трохи вщухнути пресі, як в Мережі почали активно обговорювати пісню Бейонсе, яка увійшла в альбом "Лимонад". Співачка у пісні "Sorry" згадує "Беккі з красивими волоссям", яка нібито розлучила Бейонсе з коханим. Тут відразу ж з'явилися варіанти, хто це може бути. Одним з варіантів була 42-річна дизайнер і креативний директор компанії Rocawear Рейчел Рой. А після публікації співачки Рити Ори в соціальній мережі Snapchat – все кардинально змінилося.
 

Ріту Ору звинувачують в інтимних стосунках із Джей Зі

 

Артистка опублікувала у своєму Snapchat фотографію в білизна з зображенням лимонів і підвіскою з літерою "J". Лимони на білизні були оцінені як звернення до Бейонсе, а ось літера – ім'я Джей Зи (Јау-Z).
 
Джерело: glamurchik.tochka.net
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...