Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лариса Копенкина розповіла, хто справжній батько сина Ганни Калашниковою

Лариса Копенкина розповіла, хто справжній батько сина Ганни Калашниковою

 26-04-2016, 23:06       alopexana       3936     

Лариса Копенкина розповіла, хто справжній батько сина Ганни Калашниковою

 

Лариса Копенкина впевнена, що Анна Калашникова рік тому народила сина Данила від багатого і дуже забезпеченого коханця, якому вже далеко за 60. У них з молодою красунею були відносини ще до роману з Шаляпіним, але у цього чоловіка є сім'я. На думку Копенкиной, забезпечений коханець містить Ганну Калашнкиову і їх спільного сина досі.
 
Ім'я чоловіка бізнесвумен називати не стала. Між тим, друзі моделі в деякій мірі згодні з припущенням Копенкиной, адже вони давно помітили, що починаюча актриса і модель, до того ж молода мама в декреті, останнім часом жила не по кишені, і грошей у неї завжди було більше, ніж у Шаляпіна, хоча він вже перебуває в статусі відомого співака і артиста, багато працює і гастролює по країні. Прохор Шаляпін для себе пояснював багатства коханої тим, що вона дуже активна людина, завжди шукає способи підробітку і з ранку до ночі «висить на телефоні».
 
Нагадаємо, раніше в ефірі телепередачі Андрія Малахова «Пусть говорят» були озвучені результати ДНК-експертизи, яку провели незалежні експерти, з приводу батьківства сина Ганни Калашнікова Данила. Виявилося, що Прохор Шаляпін не є рідним батьком хлопчика. Після скандалу співак заявив, що весілля з Анною Калашниковою скасовується.

Джерело: vladtime
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...