Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аманду Байнс підозрюють у спробі пограбування магазину

Аманду Байнс підозрюють у спробі пограбування магазину

 11-10-2014, 13:41       glamur       879     
Аманду Байнс підозрюють у спробі пограбування магазину


Скандальна актриса Аманда Байнс знову нагадала про себе. На цей раз західними таблоїдами, з посиланнями на представника відомої мережі магазинів «Barneys», зроблено повідомлення, що актриса зробила спробу викрасти у магазині капелюх, вартість якого всього двісті доларів. Знаменитість просто одягла цей капелюх і покинула магазин, намагаючись не привернути до себе увагу. Кінозірку затримала охорона і перепровадила її назад у відділ, який торгує головними уборами. Тут, під наглядом працівників відділу, Аманда Байнс дочекалася приїзду співробітників поліції. За словами працівників «Barneys», Байнс сильно нервувала, вела себе не завжди адекватно, а під кінець і зовсім поринула в істерику.

Джерела, близькі до кінозірки, коментуючи те, що трапилося, стверджують, що Байнс не планувала вкрасти цей капелюх, вона цілком могла дозволити собі купити його, вона просто забула свій гаманець у припаркованій біля магазину автомашині і пішла за ним, при цьому, просто забула зняти капелюшок з голови. Чи так це все було, або по-іншому, з'ясовуватимуть компетентні структури, а ось у магазини, що належать мережі «Barneys» Аманда Байнс може більше ніколи не потрапити. Так як керівництво компанії вже прийняло однозначне рішення заборонити актрисі відвідування магазинів на рівні закону, та юристи компанії зараз працюють саме над цим питанням.

Необхідно зауважити, що і актриса вирішила перейти в контратаку - збирається подати у суд на таблоїди, які писали про її дещо нестабільний психічний стан. Нею вже найнята ціла команда юристів, які почали готувати позови до деяких видань. Байнс вважає, що цим таблоїдам не належало називати її «божевільною» і «психічно хворою».

У цей же самий час, мама Аманди Байнс збирається провідати свою дочку, яка після її від'їзду з батьківського дому, якщо вірити деяким ЗМІ, припинила вживати прописані їй лікарями препарати. Мама актриси хоче спробувати вплинути на поведінку дочки. Разом з тим, батько Аманди вважає, що ув'язнення у в'язниці піде дочці на користь і, можливо, позбавить від деяких згубних звичок.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...