Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ніколас Холт вважає скандал з оголеними фото Лоуренс ганьбою

Ніколас Холт вважає скандал з оголеними фото Лоуренс ганьбою

 12-10-2014, 15:30       glamur       2406     
Ніколас Холт вважає скандал з оголеними фото Лоуренс ганьбою


Скандал із фотографіями оголених знаменитостей, які були вкрадені кіберзлочинцями, мабуть, почав вщухати. Поки над пошуком зловмисників працює ФБР, зірки продовжують висловлюватися з приводу даного інциденту. На цей раз ситуацію, яка склалася, прокоментував англійський актор Ніколас Холт, колишній хлопець американської актриси Дженіфер Лоуренс. Ходять чутки, що шокуючі знімки робилися саме для нього. «Той факт, що у нашому з вами світі відбувається подібне, мене просто-напросто шокує», - каже Холт. - «Це справжня ганьба».

Незадовго до цього, в недавньому інтерв'ю для Vanity Fair Лоуренс відкрито заявила, що знімки вона робила виключно для Ніка. «Не бачу причин для вибачень», - сказала вона. - «Адже, я чотири роки перебувала у прекрасних, повних любові здорових стосунках. У відносинах на відстані твій партнер змушений дивитися або ж порно, або ж на тебе».

Сам факт викрадення фотографій Дженіфер не змогла назвати нічим іншим, окрім як сексуальним злочином: «Тільки лише тому, що я є публічною фігурою, актрисою, ще далеко не означає, що мені необхідні подібного роду скандали. Про це я не просила нікого. Це моє тіло, і тільки мені вирішувати кому можна показувати свої фото. Те, що це не було моїм вибором - просто огидно!», - доповнила свій коментар зірка комедійної драми «Мій хлопець - псих».

Нагадаємо, що Ніколас і Дженіфер познайомилися на зйомках «Людей-Ікс» у 2011-му році. Вони були разом більше трьох років, але стосунки закінчилися, і тепер Нік і Дженіфер у пошуках своєї справжньої любові.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...