Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Леді Гага критикує Мадонну

Леді Гага критикує Мадонну

 20-10-2014, 20:00       o_sem       1234     
Леді Гага критикує Мадонну


Нещодавно, епатажна співачка дала інтерв’ю журналу Greek People. Вона щиро і відверто відповідала на запитання журналістів. Зокрема, серед них було і запитання про те, хто з артистів створив на її власну творчість і стиль виконання найбільший вплив. Співачка назвала Девіда Боуі, Фреді Меркьюрі і Майкла Джексона. При цьому, вона також відзначила, що обов’язково включила б у цей список і Мадонну, якби не її відношення до молодих талантів.

Гага сказала, що якби вона мала такий значний вплив у шоу-бізнесі, то вона б обов’язково почала допомагати молодим виконавцям, чого королева поп-сцени, на думку Гаги, не робить зовсім. На уточнююче запитання від журналістів про те, чи вважає Гага Мадонну черствою, та ухилилася від відповіді і сказала: «Це не я сказала, це ви сказали».

Варто зазначити, що вплив Мадонни на Леді Гагу доволі помітний навіть не дуже досвідченому меломану. Багато її образів, які вона використовує у фотосесіях, кліпах і під час виступів, практично копіюють костюми Мадонни в ранній період її творчості.

Леді Гага критикує Мадонну


Нагадаємо, що і Мадонна недавно «вколола» Леді Гагу у своїй новій пісні Two Steps Behind Me (На два кроки за мною). У пісні зустрічаються такі рядки, що не двозначно вказують на Гагу:

«Ти копіюєш мене, а де мої авторські нарахування? І все одно, тобі ніколи не стати мною – щоб ти не робила».

Леді Гага критикує Мадонну

Леді Гага критикує Мадонну
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...