Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Аманда Сейфрід товста? (фото)

Аманда Сейфрід товста? (фото)

 8-11-2014, 15:00       o_sem       1431     
Аманда Сейфрід товста? (фото)


Зовнішній вигляд зірки – це те, що вона «продає» глядачеві і, власне, те, чим вона заробляє на життя. Не дивно, що більшість зірок відноситься до кожного клаптику свого тіла з надзвичайною увагою. Зокрема, болючою для багатьох зірок являється тема зайвих кілограмів. Нещодавно зясувалося, що зірка фільмів «Хлоя», «Лавлейс» і «Листи до Джульєтти» - Аманда Сейрфід також відноситься до їхнього числа.

Зірка опублікувала у своєму мікро-блозі такий запис: «Кумедний факт: я майже втратила можливість грати у декількох фільмах через зайву вагу». Звісно, Аманда не вказала, про які саме фільми йдеться мова, проте, ясно дала зрозуміти, у Голівуді її вважають товстою. І проблема не вирішилася сама по собі.

Для того, щоб виглядати так, як вона виглядає наразі, акторці потрібно постійно працювати над собою. За її словами, якби не сувора дієта і щоденні пробіжки, вона б зараз не виглядала так, як виглядає. І, скоріше за все, не бачити б їй кар’єри акторки. До того ж, зясувалося, що багато режисерів досі важають, що вона важить занадто багато.

Фанати вирішили стати на захист своєї улюбленої актриси, і одразу ж виказали протест Голівуду, який, на їхню думку, встановлює занадто суворі стандарти.

Аманда Сейфрід товста? (фото)

Аманда Сейфрід товста? (фото)

Аманда Сейфрід товста? (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...