Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Захисники тварин критикують Майлі Сайрус

Захисники тварин критикують Майлі Сайрус

 12-11-2014, 13:00       o_sem       1395     
Захисники тварин критикують Майлі Сайрус


Майлі Сайрус, останнім часом, доволі часто опиняється у вирі різноманітних скандалів. Зазвичай, співачка сама провокує ці самі скандали, підтримуючи свою репутацію і збільшуючи популярність. Цього разу, скандал також був спровокований діями зірки, проте, навряд чи, цього разу вона очікувала такого результату.

Майлі виклала на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram фотографію свого карликового поросяти з «манікюром». На знімку видно, як всміхаючись, Майлі тримає свого улюбленця на руках, поки її асистент розмальовує копита свинки яскраво-червоним лаком. Захисники тварин одразу ж назвали її вчинок «дурним і жорстоким». Дійсно, ідею пофарбувати «нігті» міні-поросяті важко назвати дуже інтелектуальною.

Користувачі соціальної мережі миттєво відреагували на ці фото, при цьому, зайнявши позицію захисників тварин. Вони впевнені, що запах лаку може дуже сильно нашкодити свинці. Прихильники Майлі намагалися відстояти свого кумира, стверджуючи, що, скоріше за все, вона використовувала спеціальний лак, що не має запаху, і не може зашкодити її улюбленцю.

Хто з них правий ми поки що не можемо дізнатися, адже Майлі, поки що ніяк не коментує цю подію. Сподіваймося, що поросятко все ж таки залишиться здоровим, навіть після такої «процедури».

Захисники тварин критикують Майлі Сайрус

Захисники тварин критикують Майлі Сайрус

Захисники тварин критикують Майлі Сайрус
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...