Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ембер Херд злиться на Джонні Деппа

Ембер Херд злиться на Джонні Деппа

 26-11-2014, 13:00       o_sem       1306     
Ембер Херд злиться на Джонні Деппа


Нещодавно, на вручені важливої кінопремії Hollywood Film Awards, актор Джонні Депп неприємно вразив все суспільство. Він поводив себе абсолютно неадекватно: качався з боку в бік, заїкався, не зв’язно розмовляв і, навіть, сказав декілька лайливих слів у прямому ефірі.

У суспільстві одразу з’явилося декілька версій того, чому ж улюбленець публіки так себе поводив. Хтось вирішив, що це частина його ролі чи образу, в який він намагався вжитися. Інші ж обурені, бо впевнені, що актор знаходився під впливом якихось токсичних речовин. Хто з них правий дізнатися достеменно поки не вдалося: ні Депп, ні його представники поки ніяк не прокоментували цього епізоду.

А от його наречена Ембер Херд, схоже, надзвичайно обурена такою поведінкою свого нареченого. За словами інсайдера, вона дуже зла на Деппа. Найбільше її обурило, що він не просто зганьбив себе, а ще й підставив під удар її власний імідж. Наразі, пара часто свариться і не може знайти спільної мови.
Що ж, сподіваймося, що найближчим часом ситуація зміниться, Джоні зможе пояснити суспільству і нареченій свою поведінку, а Ембер пробачить йому, і до розставання у цієї пари, все ж не дійде.

Ембер Херд злиться на Джонні Деппа

Ембер Херд злиться на Джонні Деппа
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...