Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Мерая Кері під шквалом критики

Мерая Кері під шквалом критики

 9-12-2014, 13:00       o_sem       2114     
Мерая Кері під шквалом критики


Нещодавно у Рокфеллер-центрі пройшла урочисте відкриття різдвяної ялинки, яке стало вже традиційним святом для всіх жителів Нью-Йорку і його гостей. Як і завжди, до відкриття готують спеціальну шоу-програму. Зазвичай, для виконання святкової пісні запрошують когось із зірок світового шоу-бізнесу. Цього разу, відповідальну місію доручили Мераї Кері. Вона виконала «All I Want for Christmas Is You» у власній інтерпретації. Проте, гості події залишилися невдоволені її співом.

На думку гостей урочистості, Мерая не потрапляла у такт, не могла «взяти» високі ноти, і голос легендарної соул-діви був недостатньо чистим і дзвінким. Глядачі відреагували на її виступ подібними записами у соціальних мережах: «Це була Мерая Кері, чи помираюча чайка?» Багато з них припустили, що у такому погіршенні здібностей співачки винне народження дітей, адже, багато спеціалістів стверджують, що народження дітей може стати причиною втрати октави співачками.

Крім того, глядачів неприємно вразило те, що співачка дозволила собі запізнитися аж на три години. Сама вона стверджує, що запізнення – це не її вина, а дивний збіг обставин, а от інсайдери стверджують, що приїхала артистка вчасно, проте, не хотіла виходити з машини через холоднечу на вулиці, адже, боялася застудитися.

Мерая Кері під шквалом критики

Мерая Кері під шквалом критики

Мерая Кері під шквалом критики

Мерая Кері під шквалом критики
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...