Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)

 11-01-2015, 20:00       mikolka18       4138     
Найкраща ринопластика та, що найменш помітна і не приваблює зайвої уваги та обговорення. Але навіть не дивлячись на те, що перетворення часто відбуваються майже не помітно, побачити різницю можна лише порівнюючи старі та нові фото, коли чітко помітна різниця та можна впевнено стверджувати, що відбулося хірургічне втручання. В той час, як більшість зірок не соромляться зізнаватися в пластиці грудей, інші – заперечують присутність пластики носа.

Дженіфер Еністон

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Це одна із зірок, яка повністю не заперечувала присутність ринопластики. Дженіфер Еністон пояснила, що в школі їй зламали ніс, тому вона мала виправити цю ситуацію. Однак, деякі фотографії, що були зроблені після закінчення школи, показують, що ніс Дженіфер був товщий та більший, аніж сьогодні. Корекція контурів обличчя може творити чудеса, тому не варто наполягати на втручанні пластичного хірурга з косметичною метою.

Камерон Діаз

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Не дивлячись на те, що її ніс є одним із кращих результатів косметичних хірургів, Камерон Діаз заперечує ринопластику. Акторку декілька разів били у ніс поки взагалі не зламали у 2006 році. Тоді вона змушена була зробити репозицію носа, щоб позбутися проблем із утрудненим носовим диханням. Під час операції акторка також зробила акцент на косметичний аспект ринопластики, та в результаті отримала симпатичний, але інший по формі носик.

Блейк Лавлі

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Після ринопластики майже всі знаменитості отримують більш вузький та менший ніс, Блейк Лавлі не стала виключенням. Акторка не зізнається, що робила ринопластику, однак, її ніс став вужче, а кінчик піднявся доверху. Її оригінальна форма носа характеризувалася незначно опущеним кінчиком, а нова форма дозволила дещо підняти цю частину. Маленька, але ефективна зміна і неодмінний доказ присутності ринопластики.

Холі Беррі

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Ніс Холі Беррі є результатом чудової роботи пластичного хірурга, але Холі Беррі цей факт вже неодноразово заперечувала. У 40 років форма носа акторки значно відрізняється від форми у 20. Коли вона стала Міс Огайо США в 1986 році та першою афроамериканською учасницею конкурсу Міс Світу в тому ж році, її ніс та ніздрі були набагато ширші.

Діана Агрон

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


У той час, як багато зірок неодмінно заперечують присутність ринопластики, Діана Агрон підтвердила її двічі. Обидва рази у старших класах та під час туру з Glеe, вона потрапила в аварію та зламала ніс. Напевно, зберегти оригінальну форму носа було неможливо і зараз результат – маленький голівудський носик.

Кім Кардаш’ян

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)Королева контурування обличчя також прийняла ряд звинувачень у зробленій ринопластиці. Кім виклала декілька фото без ретушування в Інстаграм, які підтверджують присутність відмінної ринопластики. Навіть, без контурування її ніс помітно вужчий, аніж був 10 років тому.

Вікторія Бекхем

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Колишня учасниця гурту Spice Girl зізналася у видаленні імплантів з грудей, але нічого не згадала про зміну форми носа. Справжня форма носа ідеально співпадає з пропорціями обличчя, він менш помітний, ніж був раніше під час її кар’єри у гурті. Зміни майже не помітні, але фото тоді та зараз беззаперечно є доказом присутності косметичної операції.

Сандра Баллок

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


У дитинстві сестра випадково зламала Сандрі Баллок ніс, і це стало чудовим приводом для ринопластики голівудської акторки. Виправданням послужили проблеми із диханням. Така історія Сандри Баллок. Зараз її форма носа відрізняється від колишньої в 90-х.

Тайра Бенкс

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Перенісся та кінчик носа Тайри Бенкс зараз є значно вужчим, ніж коли вона тільки починала свою модельну кар’єру. Спочатку вона стверджувала в інтерв’ю журналу People, що вона проти пластичних операцій на грудях, а потім говорила Ларі Кінгу: «Я не боюсь пластичних операцій та не проти них… Вважаю, що у кожного має бути вибір, і якщо людина хоче цього, то так тому і бути».

Райан Гослінг

Зірки із найкращою ринопластикою в Голівуді (фото)


Багато хто дорікав Заку Ефрону, що він зробив пластичну операцію на носі, але нещодавно з’явилися новини, що таку ж операцію зробив красунчик Райан Гослінг. У Райана була дещо зміщена перегородка носа, а зараз його форма ідеально рівна.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...