Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Чому шкідливий чай з молоком

 16-01-2015, 20:00       Irina Rina       3524     
Чому шкідливий чай з молоком


Чай з молоком - напій на любителя. Його шанувальників у нашій країні небагато, чого не скажеш про Великобританію - там його обожнюють. Для англійців, напевно, стане шоком те, що «білий чай» може бути шкідливим для здоров’я! Це дійсно так? Якщо вірити дослідженням британських вчених, молоко насправді може знижувати корисність чаю, зменшуючи в ньому кількість важливих антиоксидантів на 15-25 відсотків. Таким чином, відмова від цього напою буде корисною для здоров’я мало не всієї нації Об’єднаного Королівства.

Цікаво, що негативний ефект залежить ще й від жирності молока - знежирене набагато шкідливіше жирного. Оскільки багато росіян воліють додавати у чай вершки, логічно припустити, що в цьому випадку вони повинні бути якомога жирніші. А ось рослинні, які зараз найчастіше можна зустріти на прилавках магазинів, ще більш небезпечні, оскільки зменшують кількість антиоксидантів на ще більший відсоток.

Згідно з іншими дослідженнями, проведеними німецькими лікарями, такий «дует» згубно впливає на роботу серця, оскільки казеїни, що містить молоко, знижують концентрацію катехінів у чаї (речовини, завдяки яким відбувається розширення кровоносних судин), і це може призводити до гіпертонії, а також дестабілізації кров’яного тиску.

Між тим, у чаї з додаванням молока міститься набагато більше кальцію, такого необхідного для здоров’я, ніж без нього, тому такий напій у деякому сенсі все-таки корисний.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...
 {title}
Дата: 16 січня 2015 20:49 | Статус: | Автор: Гість | Група: Гості
Судячи з наданої інформації - заголовок статті докорінно неправильний.

Чай з молоком не шкідливий, а менш корисний, ніж окремо вжиті чорний чай та молоко.
Адже при їх змішуванні не утворюються шкідливі сполуки, а лише частково нейтралізуються деякі корисні.