Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чотири прості способи зняти стрес

Чотири прості способи зняти стрес

 11-01-2015, 15:50       glamur       5806     
Чотири прості способи зняти стрес

Чотири прості способи зняти стрес


Стрес у прямому сенсі може виявитися фатальним. Від стресу страждає не тільки гарний настрій, але й здоров'я - ваш імунітет. Через стрес можуть розвинутися захворювання серця або нервової системи - будь-які хвороби, пов'язані зі способом життя.
Тому стресом потрібно управляти, і ви здатні цьому навчитися.

Всі ми чули про людей зі «сталевими нервами». Здається, вони будуть зберігати самовладання, навіть якщо навколо буде апокаліпсис. Які б проблеми на них не звалилися, які б неприємності не відбулися - такі люди не втрачають спокою і душевної рівноваги. І здоров'я у них - на заздрість. Із подібних людей варто брати приклад.

А почати можна з декількох простих прийомів.

По-перше, не забувайте глибоко дихати.
Напружуючись, ви дихаєте часто, поверхово, не даєте організму насититися киснем. Нестача кисню тільки загострює стрес. А варто трохи подихати - розслабити груди і плечовий пояс, напруга впаде, і вам стане легше. Цим прийомом часто нехтують через його простоту, але даремно!

Чотири прості способи зняти стрес


По-друге, дозвольте собі невелику перерву.
Якщо ви над чимось старанно працюєте і починаєте втрачати самовладання, саме час відволіктися. Наприклад, сходіть на прогулянку. Забудьте ненадовго про своє завдання, змістіть фокус сприйняття, щоб потім повернутися до нього зі свіжою головою. Це дозволить подивитися на проблему під іншим кутом, і, можливо, знайти рішення.
Ну, а якщо відволіктися ніяк не можна - просто постарайтеся не пускати в хід емоції.

По-третє, будьте комунікабельні.
Людина створена для спілкування. Люди - соціальні істоти, навіть самі відлюдні одиночки залежать від інших людей. Якщо стрес узяв вас у свої лещата, непоганим рішенням може виявитися спілкування з іншими людьми. Сходіть з кимось у кіно або на танці, відвідайте музей або зайдіть у гості до старого товариша - і ви напевно відчуєте полегшення.

Слід бути обережними тільки зі скаргами. Цілком нормально випустити пар і розвіятися, але зациклюватися при цьому на своїх проблемах - не найкраще рішення. Краще насолоджуйтеся товариством відкритих і позитивних людей із хорошим настроєм.

По-четверте, і, нарешті, існує неймовірно вигідний спосіб розправитися зі стресом - це спорт.
Фізична активність змушує організм виробляти різні корисні гормони, такі як дофамін. Знову ж таки, у процесі фізичної діяльності організм посилено постачає м'язи киснем, що теж допомагає зняти напругу. Спорт не тільки допомагає зняти стрес, але і зміцнює ваше здоров'я. Так що - рушайте на пробіжку, сядьте на велосипед або просто пройдіться швидким кроком по вулиці. Це вам допоможе.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...