Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Здорова та красива шкіра – реальні кроки

Здорова та красива шкіра – реальні кроки

 8-02-2015, 19:00       Irina Rina       2797     
Наша шкіра відіграє роль головного захисного бар’єру, який перешкоджає потраплянню в організм ззовні будь-якої агресивної речовини. Як будь-який захисник вона першою стикається з несприятливими умовами довкілля. Надмірна інсоляція, вітер, різного роду опади, хімічні речовини, які використовуються в побуті, пересушений офісний клімат — всі ці фактори порушують природний баланс, погіршують стан шкірних покровів. Час, на жаль, теж не на боці краси. Необхідно починати стежити за здоров’ям шкіри, поки дзеркало є вашим другом і порадником, а не злісним маркером старості.

Здорова та красива шкіра – реальні кроки


Що потрібно зробити? Як допомогти шкірі залишатися молодою та свіжою?

1. Відмовтеся від постійного використання в побуті мила з антибактеріальним ефектом. Його реальна допомога потрібна не часто: на дачі, в гаражі, ну і в лікарні теж. При постійному застосуванні такого мила шкіра втрачає свою природну мікрофлору, відбувається постійне підселення і розмноження хвороботворних мікробів і грибів.

2. Аналогічна ситуація виникає при тривалому безконтрольному прийомі антибіотиків. Цим порушується хиткий мікробний баланс в кишківнику, порушується всмоктування білків, вітамінів, мікроелементів. Розвивається дисбактеріоз, який безпосередньо позначиться на будь-якій ділянці шкіри у вигляді висипу, лущення або осередкового запалення. Призначаючи антибіотики, лікар обов’язково підстрахує кишківник призначенням еубіотиків — препаратів, що підтримують основні функції кишківника на належному рівні.

3. Пийте рідину! Регулярно, невеликими порціями у кількості 1,5-2 літри на день. Але не всяка рідина корисна. Варто обмежити або взагалі виключити вживання солодкої газованої води. Тільки чиста, джерельна вода виконає функцію очищення організму від шкідливих токсинів і шлаків.

Здорова та красива шкіра – реальні кроки


4. Щодня систематично підживлюйте її зсередини натуральними вітамінами — антиоксидантами, мінералами і коферментами. Функція природних антиоксидантів — захист організму від згубного впливу вільних радикалів. Багатими джерелами антиоксидантів є наступні продукти: виноград, броколі, перець солодкий, яблука, всі помаранчеві фрукти, цитрусові, вишня, морква, всі горіхи, пророщена пшениця, авокадо, обліпиха та журавлина. Основні мікроелементи — захисники шкіри: цинк, залізо, кремній і селен. Організм насититься ними, якщо у раціоні будуть яйця, м’ясо, риба, краще морська, а також молочні продукти і гриби. Синтетичні вітаміни теж ваші помічники, але в розумних межах.

5. Намагайтеся носити одяг із натуральних тканин. Особливо актуально це правило для нижньої білизни.

6. Палінню — ні! Тільки так можна зберегти молодість шкіри і здоров’я.

7. Уникайте травм шкірних покровів, навіть дрібних і незначних. Вчасно обробляйте їх розчинами антисептиків, запобігаючи розвитку запальних процесів.

Здорова та красива шкіра – реальні кроки


8. Розумно захищайте шкіру від несприятливих зовнішніх факторів. Влітку це надлишкова інсоляція, взимку — холодний пронизливий вітер. Застосування відповідних кремів у цьому випадку — необхідність.

9. Намагайтеся у будь-яких життєвих ситуаціях зберігати спокій і розсудливість. Існує прямий зв’язок між діяльністю нервової та шкірної систем. Наостанок таке побажання: любіть себе, своє тіло, будьте у гармонії з ним. Тільки так можна надовго зберегти його здоровим і дієздатним.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...