Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

10 міфів про зір

 25-01-2015, 19:00       mikolka18       2794     
10 міфів про зір


Дуже важливо вміти відрізніти правду від вимислу, особливо, коли річ йде про зір. У цьому питанні багато чого надумано, без підтвердження фактами. Якщо користуватися такою інформацією, можна зробити лише гірше собі та своїм близьким.

Міф №1 "Якщо ви сидите дуже близько біля екрану телевізора, ви шкодите зору"

Підтверджень тому, що близьке розташування до екрану телевізора шкодить зору, немає. Сідайте там, де вам зручніше за все сидіти. Очі можуть втомитися від тривалого сидіння близько від телевізора лише у тому випадку, якщо кімната з поганим освітленням, або на екрані нечітке зображення.

Міф №2 "Читати у темряві шкодить зору"

Як і близьке сидіння біля телевізора, читання у темряві може призвести до втоми очей, але навряд чи пошкодить зору.

Міф №3 "Деякі вправи для очей можуть покращити зір"

Для того, щоб підтримувати у тонусі м'язи очей, достатньо бути живим та дивитися на світ. Усі інші додаткові вправи - це втрата часу, яка не принесе користі. Цей міф допоміг деяким людям збагатитися, але обертання очима ніяк не впливає на зір.

Міф №4 "Дуже багато сексу та мастурбація можуть призвести до сліпоти"

Цей сміхотворний міф ніяк не може бути правдою. Якщо не вилікувати сифіліс, який передається статевим шляхом, то людина може осліпнути, стати недоумкуватою та померти. Звідси і почав своє життя цей міф.

Міф №5 "Використання неправильно підібраних окулярів шкодить зору"

Насправді, для гарного зору необхідно, щоб окуляри були правильно підібрані. Але погано підібрані окуляри не зашкодять вашому зору.

Міф №6 "У сліпих людей є шосте чуття або екстрасенсорні можливості"

Більшість людей із нормальним зором не звертають уваги на інші органи чуття. Сліпі люди вимушені розвивати інші можливості відчувати, щоб компенсувати втрату зору. Це не шосте чуття. Це важка робота та практика.

Міф №7 "Можна не перевіряти зір, поки вам не виповнилося 40 років"

Всі повинні доглядати за здоров'ям своїх очей, мається на увазі також і перевірка зору, незалежно від того, чи є будь-які видимі проблеми. Є очні хвороби, які потребують лікування, одне із таких захворювань - глаукома. Вона може проявити себе і до 40-річного віку.

Міф №8 "Якщо надягти сонцезахисні окуляри, то можна безпечно дивитися на сонце"

Ультрафіолет від сонячних променів все одно буде потрапляти нам у очі, пошкоджуючи рогівку, кришталик та сітківку. Таким чином, те, що ви дивитися на сонце може стати не тільки причиною головного болю та тимчасових очних хвороб, а й може спровокувати серйозне пошкодження очей. Ніколи не розглядайте сонячне затемнення. Прямі сонячні промені можуть менше ніж за хвилину осліпити людину.

Міф №9 "Нічого не можна зробити, щоб попередити втрату зору"

Регулярна перевірка зору та захист очей від прямих сонячних променів за допомогою сонцезахисних окулярів, можуть зберегти ваш зір. Крім того, при перших ознаках втрати зору, таких як розфокусування зору або спалахи світла в очах, вам необхідно негайно звернутися до лікаря. У залежності від хвороби, якщо вона виявлена на ранній стадії та лікування підібрано правильне, втрату зору можна уповільнити або взагалі зупинити.

Міф №10 "Хоч в окулярах видно краще, з часом вони погіршують зір"

Користування окулярами ніколи не зашкодить вашому зору. Після того, як ви почнете носити окуляри, ви, нарешті, побачите світ, який до цього часу ви бачили нечітким. Але до цього моменту ви сприймали цю нечіткість, як норму. Після того, як ваш зір відкоригували окулярами, ви почали бачити чіткіше. Але якщо ви через деякий час перестанете носити окуляри, все навкруги знову стане нечітким, як і було до цього. А раніше вам здавалося, що ви могли бачити все без окулярів, зараз ви не можете без них обійтися. Насправді, змінилося ваше зорове відчуття.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...