Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » 10 нездорових продуктів, які ми використовуємо

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо

 17-01-2015, 19:00       mikolka18       2384     
10. Рослинні жири

Жир вважається найкращим той, який найрідший. Тому рослинні жири здаються корисними. Але люди забувають, що звичайне вершкове масло може також бути рідким, якщо його розігріти. Нездорова їжа набагато дешевша від корисної їжі, чим і користуються компанії-виробники фастфуду.

9. Паста (макарони)

Типова паста - це біле борошно, змішана з водою та яйцями. Ні вітамінів, ні мінералів, часто немає навіть волокон. Нічого, окрім порожнього карбонату в формі пасти. А макарони швидкого приготування містять ще й багато солі, змішаної з нездоровим жиром.

8. Білий хліб

Це також паста, але у формі хлібу. Не весь хліб корисний. Білий точно ні.

7. Суп-мікс

Ви ж не думали, що дивний зелений порошок, який ви змішуєте з водою, корисний для вас? Коли ви їсте суп, то п'єте/їсте воду, молоко, масло або з чим ви ще змішали цей порошок, разом із сіллю та консервантами.

6. Кетчуп

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


Не дивлячись на вміст антиоксиданту лікопіну (антиоксиданти знижують ризик мутацій у тілі, також ризик розвитку раку), у кетчупі є багато цукру та солі, що не сприяє покращенню здоров'я.

5. Дієтична содова

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


Содова не корисна ні в якому вигляді, будь вона хоч тричі дієтична. Деякі дослідження показали, що дієтична содова сама по собі не така погана, однак, все ж багато хто в експериментальній групі набрав зайву вагу. Відповідно до теорії, дієтична содова стимулює апетит. Ще одні дослідження показали, що штучні підсолоджувачі можуть викликати збільшення ваги.

4. Плавлений сир

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


У залежності від того, як його виготовляють, плавлений сир може містити у собі таку велику кількість солі, що двома шматочками можна з легкістю перевищити добову норму солі для людини.

3. Соєвий соус

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


Так, це несподівано. На відміну від багатьох інших соєвих продуктів, соєвий соус не містить конкретних антиоксидантів, відомих як ізофлавони. У соєвому соусі дуже великий відсоток солі, а також речовин, які можуть спровокувати розвиток раку. Уже існує декілька різновидів соєвого соусу з меншою кількістю солі та без шкідливих хімікатів. Шкода, що він не такий смачний.

2. Арахіс

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


Горіхи, у цілому, корисні. Більшість сортів збагачені вітамінами, мінералами та волокнами. Арахіс - це не жахливе виключення, але його не можна назвати таким же корисним. У більшості випадків, арахіс продається у якості закуски, посипаний сіллю та обсмажений у нездоровому жирі. Тому вживати його необхідно в обмеженій кількості, а також краще у тому вигляді, в якому його створила матінка-природа - сирим та без солі.

1. Фруктові соки

10 нездорових продуктів, які ми використовуємо


Доволі суперечливо, але стільки людей вірить, що фруктові соки корисні, що у своїх дієтах замінюють ними справжні фрукти. Це правда, що фруктові соки містять багато вітамінів, але якою ціною...більшість соків наповнені додатковим цукром та не містять м'якоті. М'якіть фрукта представляє собою важливі волокна, які можуть вважатися гарною противагою природному цукру у фруктах. Тому, краще з'їсти зайвий раз свіжий фрукт.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...