Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Як заспокоїти нерви за 60 секунд

Як заспокоїти нерви за 60 секунд

 24-10-2015, 22:00       mikolka18       2948     
Як заспокоїти нерви за 60 секунд


Життя можна порівняти із бурхливою рікою, яка приховує вири, підводне каміння, скали. Несподівані перешкоди порушують звичний уклад життя, змушують нас дратуватися, нервувати та викликають стрес. Але зараз є цілих три способи, які допоможуть повернути духовну рівновагу всього за 60 секунд.

Перший спосіб для заспокоєння нервів.
Допоможе швидко заспокоїтися створений у свідомості віртуальний образ. Зір приносить людині більшу частину інформації про світ, який її оточує. Вчені вважають, що найкраще заспокоює образ, який поєднує білий колір і воду. Щоб швидко заспокоїтися, необхідно зручно сісти, розслабити тіло, відновити рівне дихання, закрити очі та побачити прохолодну білу воду (саме білу, а не прозору). Уявіть, як ця вода торкається вашої голови, відчуйте її прохолоду.

Вода стікає на обличчя, плечі, груди, повністю омиває ваше тіло - від голови до самих ніг. Насолоджуйтесь прохолодою 30 секунд, а потім уявіть, що вода потихеньку стікає у воронку. Зараз в цю воронку йдуть всі причини вашого стресу та всі ваші проблеми.
Зробіть глибокий вдих та відкрийте очі.

Як заспокоїти нерви за 60 секунд


Другий спосіб для заспокоєння нервів.
Усамітніться у ванній кімнаті. Зніміть краватку, розстібніть верхні ґудзики на сорочці або блузі. Відкрийте кран з холодною водою, змочіть руки та поволі доторкніться обома долонями до шиї. Розтирайте шию, потім плечі, поступово збільшуючи силу натискання, потім, навпаки, зменшіть її та закінчіть масаж легкими ніжними дотиками. Ополосніть шию прохолодною водою ще раз.

Третій спосіб для заспокоєння нервів.
Глибоко вдихніть, видихніть. Візьміть у руки шматочок тканини (можна грубий рушник або шерстяну ковдру, стисніть її та крутіть, неначе викручуючи. Тканина обов'язково має бути сухою. Скручуйте з усієї сили, максимально напружуючи усі м'язи. Потім різко розслабте та розтисніть руки, опустіть рушник на підлогу та відчуйте повну розслабленість всього тіла, особливо рук та шиї.

Ці не важкі вправи допоможуть вам швидко заспокоїтися перед побаченням, важливою зустріччю або виступом. Головне - не забувати, що у цьому світі не так багато речей, заради яких варто було б вкорочувати строк життя своїх нервових клітин.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...