Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Чому з'являються бородавки?

 16-01-2015, 15:00       mikolka18       1494     
Чому з'являються бородавки?


Бородавки є невеликими шкірними новоутвореннями, що мають доброякісний характер. Їх розмір сягає декількох міліметрів, однак, бувають вони і великих розмірів. З'являються бородавки у різноманітних місцях та мають вкрай неестетичний вигляд, тому всі бажають позбутися їх.

Чому з'являються бородавки?

У зв'язку з тим, що бородавки мають схильність з'являтися та зникати несподівано, дехто наївно вірить, що тут не обходиться без магії. Ще у часи Римської імперії люди мали забобонні уявлення про ці шкірні утворення. У "Природній історії" римлянина Плінія писалося, що треба в перший день повного місяця доторкнутися до бородавки, а потім загорнути її у тканину та кинути позаду себе.

Багато людей у наш час вірять, що бородавки з'являються після контакту з жабою, але це не правда. Бородавки - це просто наріст на слизовій оболонці або шкірі.

Більшість бородавок у людей є з народження, деякі вперше з'являються у дитинстві або пізніше. Частина із них із часом зникає.

Точного наукового пояснення причин появи бородавок немає. Медики, які вивчали бородавки, вважають, що їх поява пов'язана з фільтруючим вірусом. Це настільки крихітний мікроб, що навіть найкращий фільтр не в змозі його зупинити. Крім того, причиною появи бородавок медики вважають віруси групи папіломи людини.

Даний вірус передається при безпосередньому контакті з хворою людиною та через предмети загального користування.

Інкубаційний період триває декілька місяців. Цей вірус інтенсивно розмножується на людській шкірі. При цьому, здійснюється розростання її верхніх шарів. Виявити носія вірусу дуже важко, тому що у нього може і не бути бородавок.

Інші вважають, що бородавки виникають від подразнень та тертя. Бородавка, що з'явилася на пальцях або руках дорослого, як правило, викликана якимось подразненням, можливо, навіть незначним. Люди не звертають на нього уваги у зв'язку з тим, що воно легке, а це призводить до виникнення бородавки. Часто вони з'являються на руках у людей, які займаються певною специфічною працею.

Наприклад, у людей, які працюють на бійні, часто виникають бородавки на суглобах пальців та на зап'ястях. Вони носять назву "бородавки м'ясників", їх викликають туберкульозні палички.

У людей, які працюють із нафтою, її продуктами, кам'яновугільною смолою, рентгенівськими променями також часто з'являються бородавки. Вони перетворюються у злоякісні, тобто ракові пухлини на шкірі. До факторів, що провокують появу бородавок, відноситься також зниження імунітету, що відмічається у більшості жителів великих міст.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...