Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Чому ми стаємо негарними, коли плачемо

Чому ми стаємо негарними, коли плачемо

 3-02-2015, 12:05       mikolka18       978     
Жахливо себе почуваєте, життя представляється безрадісним та безпросвітним? Що тут сказати, з ким не буває. Але є дещо гірше. Якщо ми опиняємося досить "нещасними", щоб відвести душу та як слід поплакати, то і наш зовнішній вигляд стає під стать настрою.

Чому ми стаємо негарними, коли плачемо


Є досить конкретне наукове підтвердження, чому сльози, особливо емоційні, або, як ми кажемо "гіркі", як правило, супроводжуються набряклими очима і таким же набряклим червоним обличчям.

Почервоніння очних яблук пояснюється двома причинами. По-перше, наші очі позбавлені постійного запасу рідини, резервуару, захованого десь позаду слізних проток, де вона б знаходилася у повній готовності на той випадок, якщо ми лавіруючи по телевізійним каналам між рекламних роликів, раптом натрапимо на приголомшливу сцену із улюбленого серіалу, таку зворушливу, таку...

На жаль, рідина для сліз має бути доставлена звідкись здалеку, і для її перекачування використовуються капілярні кровоносні судини, що розташовані навкруги наших очей. Судини переповнюються рідиною, розширюються, і в цей час стають більш помітними, ніж зазвичай.

По-друге, кожен із нас помічав, що у той момент, коли ми відчуваємо, що до горла підступають ридання, дихання перестає бути ритмічним та рівним. Це призводить до того, що спочатку наш голос змінюється аж ніяк не в бік благозвучності, а потім і весь наш зовнішній вигляд стає дещо непрезентабельним.

Із-за цього переривчастого дихання наше обличчя червоніє. Справа у тому, що в цей момент порушується кровотік, який забезпечує киснем легені. Через це зростає тиск у венозній частині нашої системи кровообігу, особливо у тому її сегменті, який відповідає за зворотну доставку крові до серця. А це в, свою чергу, викликає розширення судин, а як результат - наше обличчя та очі стають настільки неприємно червоними та набряклими.

Із усього цього випливає висновок: якщо все зовсім погано, то спершу, ніж дати волю сльозам, можливо, варто подивитися у дзеркало та передумати.

Або вирішити, що зовнішній вигляд має відповідати стану душі, але тоді вже в дзеркало краще взагалі не дивитися.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...